AMATEURVOETBAL

SVBO met 3-0 langs Vroomshoopse Boys

BARGER OOSTERVELD - Zaterdagavond 1 november trapten we om 18:00 uur af voor de de 6e competitiewedstrijd. Thuis en we wilden heel graag de nederlaag van vorige week tegen Bon Boys goedmaken.
Reageer!

SVBO zat in 2e helft op schot tegen Glimmen.

GLIMMEN - Een halfuurtje later dan gepland werd er afgetrapt op het kunstgras van Glimmen. Het hoofdveld was door de hevige regen onbespeelbaar. SVBO begon sterk aan de wedstrijd en na een paar kleine kansjes was Jordy Gierveld in de 19e minuut op aangeven van Quentin Brands het eindstation van een mooie aanval.
Reageer!

Weerdinge Dames maken rentree op verlicht tweede veld

WEERDINGE - Op vrijdagavond 31 oktober beleefde voetbalvereniging Weerdinge een bijzondere en historische avond. Voor het eerst in tientallen jaren stond er weer een Weerdinge damesteam op het veld. De dames spelen dit najaar in een 7-tegen-7-competitie, waarin ze het opnemen tegen CEC/SC Roswinkel, SC Angelslo, NWVV/Titan en Drenthina.
Reageer!

Eerste thuisoverwinning voor WKE 16

EMMEN - De eerste thuisoverwinning van het seizoen, eentje waar we eigenlijk al eerder recht op hadden, zegt WKE 16 trainer Dennis van den Driessche en vervolgt: - Vandaag was het een overtuigende en terechte zege. We gingen wel rusten met 1-1, tegen de verhouding in.
Reageer!

SVBC laat zich verrassen door effectief KSC (2-3).

BARGER COMPASCUUM - SVBC is er niet in geslaagd om druk op koploper Weiteveense Boys te houden. Na een 0-2 ruststand werd er uiteindelijk met 2-3 verloren van KSC uit Schoonoord. Vanaf het begin waren de verhoudingen duidelijk SVBC moest het spel maken en KSC loerde op de counter. De eerste grote kansen waren dan ook voor de thuisploeg maar Brahim Chakheb en Tim Funke faalden oog in oog met de KSC keeper. De eerste de beste aanval van de gasten leverde ook gelijk een doelpunt op. Aaron Wever speelde zich vrij de 16 meter en met een geplaatste schuiver stond de 0-1 op het scorebord.
Reageer!

Schoonebeek laat punten liggen tegen zwak Smilde

NIEUW SCHOONEBEEK - Na de nederlaag vorige week tegen Ruinerwold, mocht Schoonebeek het deze middag tegen Smilde â??94 proberen. Smilde is de grote onbekende want daar had Schoonebeek nog nooit tegen gevoetbald. Na een wedstrijd waarin Schoonebeek misschien wel 75% balbezit had, eindigde het in een voor Schoonebeek teleurstellende 2-2.
Reageer!

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda