HANDBALUITSLAGEN en STANDEN 2021 - 2022 PER 10 oktober

HANDBALUITSLAGEN 9 – 10 OKTOBER 2021

BENELIGA HEREN

Volendam – AtomiX 32 – 33

Bevo HC – Handbal Tongeren 30 – 30

Hurry Up – Initia Hasselt 27 – 20

Sporting Pelt – HV Quintus 43 – 23

Achilles Bocholt – LIONS 31 – 34

HC Visé BM – Aalsmeer 24 – 31

BENELIGA HEREN

1 LIONS 6 – 11

2 Achille Bocholt 6 – 10

3 Sporting Pelt 6 – 10

4 Aalsmeer 6 – 8

5 Hurry Up 6 – 7

6 HC Visé BM 6 – 6

7 Handbal Tongeren 6 – 6

8 Volendam 6 – 5

9 Initia Hasselt 6 – 4

10 AtomiX 6 – 2

11 HV Quintus 6 – 2

11 Bevo HC 6 – 1


EREDIVISIE DAMES

Vlug en Lenig – S.E.W. 27 – 23

D.S.V.D. – VOC Amsterdam 15 – 45

V.Z.V. – Fortissimo 34 – 19

Beekse Fusie Club – Volendam 21 – 30

HV Quintus – Handbal Venlo 21 – 35

Kwiek Raalte – Borhave 32 – 18

EREDIVISIE DAMES

1 Handbal Venlo 4 – 8

2 V.Z.V. 4 – 7

3 VOC Amsterdam 4 – 6

4 Vlug en Lenig 4 – 6

5 S.E.W. 4 – 5

6 Kwiek Raalte 4 – 4

7 Volendam 4 – 4

8 HV Quintus 4 – 3

9 D.S.V.D. 4 – 3

10 Fortissimo 4 – 1

11 Beekse Fusie Club 4 – 1

12 Borhave 4 – 0


EREDIVISIE HEREN

G.H.V. – Dynamico 27 – 25

E.H.C. – Havas 25 – 36

Volendam 2 – Beekse Fusie Club 24 – 24

E en O – Handbal Houten 22 – 32

Vlug en Lenig – Feijenoord 32 – 30

Tachos – Hellas 30 – 19

Aalsmeer 2 – Arnhem-Huissen 34 – 31

Bevo HC 2 – WHC-Hercules 28 – 23

EREDIVISIE HEREN

1 Handbal Houten 4 – 8

2 Aalsmeer 2 4 – 8

3 Bevo HC 2 4 – 6

4 Vlug en Lenig 4 – 6

5 Tachos 4 – 5

6 WHC-Hercules 4 – 5

7 Beekse Fusie Club 4 – 5

8 E en O 4 – 5

9 Havas 4 – 4

10 Arnhem-Huissen 4 – 3

11 Volendam 2 4 – 3

12 Hellas 4 – 3

13 G.H.V. 4 – 2

14 Dynamico 4 – 1

15 Feijenoord 4 – 0

16 E.H.C. 4 – 0


1e DIVISIE DAMES

E en O – Kwiek Raalte 2 26 – 29

Velo – VOC Amsterdam 2 26 – 30

de Tukkers – S.E.W. 2 24 – 34

Z.A.P. – Foreholte 26 – 26

Hercules – HV Quintus 2 20 – 37

M.H.V. '81 – D.S.S. 35 – 28

V.Z.V. 2 – PSV Handbal 28 – 30

Aalsmeer – Westsite 16 – 25

1e DIVISIE DAMES

1Kwiek Raalte 24 – 8

2M.H.V. '814 – 8

3PSV handbal4 – 8

4VOC Amsterdam 24 – 6

5Westsite4 – 6

6Foreholte4 – 5

7S.E.W. S4 – 4

8HV Quintus 24 – 4

9E en O4 – 4

10D.S.S.4 – 4

11V.Z.V. 24 – 2

12VELO4 – 2

13de Tukkers4 – 2

14Z.A.P.4 – 1

15Aalsmeer4 – 0

16Hercules4 – 0


1e DIVISIE HEREN

Eemland – Aristos 27 – 26

Unitas – D.W.S. 30 – 26

Artemis '15 – PSV handbal 24 – 25

HV Quintus 2 – Hellas 2 28 – 15

Houten 2 – Ha-Stu 24 – 26

Vrone-Berdos – Beekse Fusie Club 2 37 – 22

Witte Ster – Apollo 39 – 29

Aalsmeer 3 – Oliveo 33 – 30

1e DIVISIE HEREN

1Vrone-Berdos4 – 8

2HV Quintus 24 – 8

3Ha-Stu4 – 8

4Aalsmeer 34 – 6

5PSV handbal4 – 6

6Witte Ster4 – 5

7Oliveo4 – 4

8Unitas4 – 4

9Beekse Fusie Club 24 – 4

10Apollo4 – 4

11Artemis '154 – 2

12Eemland4 – 2

13Hellas 24 – 2

14Houten 24 – 1

15Aristos4 – 0

16D.W.S.4 – 0

2e DIVISIE A DAMES

ZVBB '21 – Bentelo 26 – 19

Lettele – S.V.B.O. 27 – 21

U.S. – Wijhe '92 22 – 20

Voorwaarts – Foreholte 2 40 – 26

D.S.V.D. 2 – Zeeburg 23 – 24

V.V.W. – Havas 21 – 19


2e DIVISIE B HEREN

Vios – Rapiditas 30 – 27

D.O.S. – U.D.I. 1896 27 – 25

Reehorst – Havas 28 – 27

HOOFDKLASSE A DAMES

Heeten – D.O.S. 25 – 25

Nieuw Heeten – S.D.O.L. 26 – 22

Cirkeltijgers – HVE 2000 36 – 10

E en O 2 – HVZ-Vivendi 29 – 21

Zwolle – Cometas 21 – 25

Hurry Up – Dalfsen 25 – 40

HOOFDKLASSE A HEREN

Erix – Unitas 2 24 – 24

Quintus – Duiven 17 – 25

Handbal Twente – Havana 21 – 22

Eemland 2 – Huissen-Arnhem 22 – 32

1e KLAS NOORD DAMES

F.H.C. – V en S 18 – 22

S.V.W.W. – Kwiek Hoogeveen 17 – 19

Cirkeltijgers 2 – Actief Kl. 13 – 27

Unitas – H.V.C. 37 – 12

S.V.B.O. 2 – V.A.K.O. 18 – 23

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda

Laatste nieuws
 
agenda emmen
Mee®doen Schoonebeek, het is mooi geweest!
za 23 okt 2021 om 16:00
Shadow band Shadowski en Klaas Hummel in CH50+
zo 24 okt 2021 om 14:30
Meer mensen met een beperking politiek actief in Drenthe
do 28 okt 2021 om 16:30