Elly Mensen en Jonas Klunder Noordelijk kampioen Sjoelen
De dagprijzen werden door de volgende sjoelers behaald
Hoofd klasse Heren A:
2e Eric MensenÂ
Hoofdklasse Dames A
1e Elly Mensen !!
Hoofdklasse Heren B:
3e Gradus Mensen
Klasse E:
3e Albert van Urk
De dagprijzen werden door de volgende sjoelers behaald
Hoofd klasse Heren A
3r Grades Mennseo9Â Eric Mensen
Hoofdklasse Dames A
1e Elly Mensen !!
Hoofdklasse Heren B
3e Gradus Mensen
Z
Klasse E
3e Albert van Urk
En in de jeugdklasse was het weer een volle Brikkenmikkers podium
:1e Jonas Klunder
Â
Â
Â
Â
Â
Â
Â
Â
Â
Â
Â
Â
2e Jacquelien Klunder
3e Louise Klunder
Eindstand Noordelijk Kampioenschap, en afgevaardigden naar het N.K.
Hoofdklasse heren A:
4e Eric Mensen N.K.
6e Sjaak de Vries N.K.
Dames hoofdklasse:
1e Elly Mensen Noordelijk kampioen en naar het N.K.
Hoofdklasse heren B
3e Manfred Ravens N.K.
4e Tienus de Vries N.K.
5e Gradus Mensen N.K.
Klasse E:
2e Albert van Urk N.K.
Klasse H:
6e Femia Klunder N.K.
Klasse I:
2e Tineke Gort N.K.
.Jeugdklasse
1e Jonas Klunder noordelijk kampioen en naar N.K.
2e Jacquelien Klunder naar het N.K.
3e Louise Klunder en naar het N.K
5e. Ellen de Vries en naar het N.K
.
De finale vindt plaats op zaterdag 20 april in Barneveld er zullen dus 13 !! sjoelers van de Brikkenmikkers hier strijden om de Nederlandse titel.
3e Albert van Urk
En in de jeugdklasse was het weer een volledig Brikkenmikkers podium
1e Jonas Klunder
2e Jacquelien Klunder
3e Louise Klunder
Eindstand Noordelijk Kampioenschap, en afgevaardigden naar het N.K.
Hoofdklasse heren A:
4e Eric Mensen N.K.
6e Sjaak de Vries N.K.
Dames hoofdklasse:
1e Elly Mensen Noordelijk kampioen en naar het N.K.
Hoofdklasse heren B
3e Manfred Ravens N.K.
4e Tienus de Vries N.K.
5e Gradus Mensen N.K.
Klasse E:
2e Albert van Urk N.K.
Klasse H:
6e Femia Klunder N.K.
Klasse I:
2e Tineke Gort N.K.
Jeugdklasse
1e Jonas Klunder noordelijk kampioen en naar N.K.
2e Jacquelien Klunder naar het N.K.
3e Louise Klunder en naar het N.K
5e. Ellen de Vries en naar het N.K
.
De finale vindt plaats op zaterdag 20 april in Barneveld er zullen dus 13 !! sjoelers van de Brikkenmikkers hier strijden om de Nederlandse titel.
Â