Mis uit Gerarduskerk Barger Oosterveld live op TV

BARGER OOSTERVELD - In 2018 komt de KRO drie keer naar Barger-Oosterveld om de eucharistieviering uit de H. Gerardus Majella kerk rechtstreeks uit te zenden. De parochie in Sneek, die nu de tv-missen verzorgt, was op zoek naar een tweede parochie om dit volgend jaar samen te kunnen doen.

Pastoor Albert Buter van de Goede Herder parochie van Emmen-Erica reageert enthousiast: “Het is een teken van vertrouwen voor onze parochie en we kunnen aan heel Nederland en Vlaanderen laten zien hoe we in deze tijd in onze parochie ons geloof vieren in de liturgie.”

Ook het geloofsgesprek dat voorafgaand aan de vieringen zal worden uitgezonden, zal waarschijnlijk in de kerk van Barger-Oosterveld worden opgenomen. Op dit moment zijn de data van de uitzendingen nog niet bekend.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda