Politieberichten dinsdag 23 februari
Man aangehouden wegens bedreiging
GASSELTERNIJVEEN â De politie heeft in de nacht van maandag op dinsdag een 21-jarige man uit Gasselternijveen aangehouden aan het Hunzepark wegens bedreiging. De man zou drie mannen hebben bedreigd met een mes. De verdachte is ingesloten voor verhoor. De oorzaak ligt in de relationele sfeer.
Aanhouding wegens mishandeling
EMMEN â Agenten hebben maandagavond een 25-jarige man uit Emmen aangehouden wegens bedreiging en mishandeling van zijn 30-jarige ex-vriendin. De man is ingesloten voor verhoor.
Â
Drie verdachten aangehouden voor inbraak
WESTERBORK â De politie heeft in de nacht van zondag op maandag drie mannelijke verdachten aangehouden voor een inbraak aan de Hoogeveenseweg in Westerbork. Na een melding van inbraak via de meldkamer ging de politie ter plaatse De verdachten, een 22-jarige uit Westerbork, een 19-jarige uit Balkbrug en een 18-jarige uit Beilen, reden de agenten met hoge snelheid voorbij. De politie zette de achtervolging in. De verdachten vlogen met hun auto uit de bocht en kwamen in een tuin terecht. Ze veroorzaakten in de tuin enige schade, maar wisten daarna hun weg te vervolgen. Even verderop werd het voertuig aan de kant gezet. De verdachten zijn aangehouden en voor verhoor naar het bureau Balkengracht in Assen overgebracht. Zij zitten nog vast.