Politieberichten dinsdag 3 april

Vanavond boerderijbranden Gieten en Rolde in Opsporing Verzocht GIETEN/ROLDE ? Vanavond wordt er in het programma Opsporing Verzocht aandacht besteed aan het onderzoek naar de branden in twee monumentale panden in Gieten en Rolde. In de nacht van zondag 11 maart op maandag 12 maart zijn in de gemeente Aa en Hunze twee monumentale boerderijen door brand verwoest. De brand in Gieten werd rond 2.00 uur gemeld. Rond 3.15 uur volgde de melding van de brand in boerderij Kamps in Rolde. Beide boerderijen zijn volledig uitgebrand. De inwoners van beide boerderijen konden nog net op tijd de brandende woning verlaten. Vanaf het tijdstip van de branden in Rolde en Gieten is er direct gestart met een uitvoerig buurtonderzoek. Ook is technisch onderzoek gestart op de resten van de branden om de mogelijke oorzaak van beide branden te achterhalen. Het rechercheteam werkt de komende weken nog volop door aan het onderzoek. Brandstichting wordt op dit moment zeker niet uitgesloten. In het programma Opsporing Verzocht wordt specifiek gevraagd naar getuigen van deze branden of wellicht dat mensen in de dagen er voor iets bijzonders is opgevallen rondom de boerderijen. Hebt u informatie voor het team, neem dat contact op via 0900-8844. Liever anoniem? Dat kan via Meld Misdaad Anoniem 0800-7000 of via de Criminele Inlichtingen Eenheid 088 1673775/CIE@ssc-noord.politie.nl. De laatste informatie over de branden is te vinden op de special internetpagina.

Rijden zonder rijbewijs

EMMEN – De politie heeft maandagmiddag op de Hoitingeslag een 26-jarige automobilist uit Coevorden bekeurd voor het rijden zonder rijbewijs. De man is niet in het bezit van een geldig rijbewijs en is al meerdere keren betrapt op het rijden zonder rijbewijs. Tegen de man werd proces-verbaal opgemaakt en zijn auto werd in beslag genomen.

 

Politie vordert rijbewijs in

BORGER – De politie heeft maandagochtend op de N374 het rijbewijs van een 35-jarige automobilist uit Gasselternijveen ingevorderd. De man reed met een gecorrigeerde snelheid van 131 kilometer per uur over de N374, waar een maximum toegestane snelheid van 80 kilometer per uur geldt. Proces-verbaal werd opgemaakt.

 

Jongen meldt zich na ongeval

KLAZIENAVEEN – Maandagmiddag heeft op De Kap een verkeersongeval met letsel plaatsgevonden. Er zou een scooter tegen een straatnaampaaltje zijn gebotst. Ter plekke troffen agenten een 16-jarige vrouw uit Klazienaveen aan. Ze vertelde dat ze onderweg was naar huis en dat ze tegen het paaltje was gerend. De jonge vrouw raakte gewond aan haar gezicht en werd per ambulance naar een huisartsenpost gebracht. Terug op het politiebureau zagen agenten drie jongens met een scooter bij het toegangshek van het politiebureau staan. Navraag wees uit dat één van de drie, een 19-jarige man uit Emmen, betrokken was geweest bij het ongeval op De Kap. De scooter bleek niet verzekerd, de kentekenplaats ontbrak en de man is niet in het bezit van een geldig rijbewijs. De man verklaarde dat hij niet had gereden, maar dat de 16-jarige vrouw had gereden en tegen het straatnaampaaltje was gebotst. De scooter werd in beslag genomen voor nader onderzoek en de verklaring van de 19-jarige jongeman werd opgenomen. De politie zal ook nog een verklaring opnemen van de 16-jarige vrouw. De 19-jarige man kreeg in ieder geval al twee bekeuringen (rijden zonder rijbewijs en rijden op de openbare weg met een onverzekerd voertuig). De politie heeft de zaak in behandeling.

 

Man aangehouden voor winkeldiefstal

ASSEN – De politie heeft maandagmiddag in een supermarkt aan de Groningerstraat een 74-jarige man uit Assen aangehouden voor het wegnemen van kaas. De man had enkele verpakkingen met kaas erin in zijn binnenzak zitten en hij had deze niet betaald. Tegen de man werd op het politiebureau proces-verbaal opgemaakt.

 

Auto gekanteld bij ongeval

ASSEN – Maandagmiddag is bij een ongeval op de kruising van de Tuinstraat met de Vredeveldseweg een 74-jarige vrouw uit Assen lichtgewond geraakt. De brandweer bevrijdde de vrouw uit Assen uit haar auto. Ze werd ter controle per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. De vrouw reed tegen een stilstaande auto van een 24-jarige vrouw uit Smilde, waarna haar voertuig op de zijkant belandde. De 24-jarige vrouw werd ter plekke door ambulancepersoneel onderzocht.

 

Wie kent of herkent deze winkeldief

EMMEN – De politie is op zoek naar een winkeldief. Wie kent of herkent deze man. Op 9 maart lukte het een nog onbekende man om ongemerkt een dure armband te stelen uit een vitrinekast bij een juwelier aan de Matissepassage in Emmen. Opnameapparatuur in de winkel legde de dader van deze diefstal vast.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Mans Media, voor webhosting, domeinnamen en streams.

Agenda