Politieberichten Dinsdag 6 oktober

Bromfietser gewond bij ongeval HOOGHALEN ? Maandagavond is een 18-jarige bromfietser uit Hijken ernstig gewond geraakt bij een ongeval in de Hoofdstraat. Hij reed daar door nog onbekende oorzaak tegen een geparkeerde auto. Hij is met ernstig hoofdletsel naar het UMC Groningen gebracht.

Meisjes betrapt bij diefstal make-up
EMMEN – Maandagmiddag heeft de politie twee meisjes uit Emmen, 14 en 16 jaar oud, aangehouden nadat ze in een winkel aan het Mondriaanplein waren betrapt bij de diefstal van make up. Na verhoor zijn ze overgedragen aan de moeder.

Rijbewijs kwijt na snelheidsovertreding
NIEUW BUINEN – Maandagmiddag raakte een 22-jarige automobilist uit Almere zijn rijbewijs kwijt. Hij werd met de lasergun betrapt op de N379 met een snelheid van 140 kilometer per uur en dat is 60 te veel.

Automobilist bekeurd voor diverse zaken
HOOGEVEEN – Maandag controleerde de politie op de Weg om de Oost een 44-jarige man uit Emmen. Hij reed met een personenauto met een zware aanhanger erachter, terwijl hij geen rijbewijs had om met een aanhangwagen te rijden. Zijn rijbewijs was bovendien ingenomen omdat hij een ontzegging van de rijbevoegdheid heeft tot juli 2010. Voor beide zaken kreeg hij een proces-verbaal. 

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda