Politieberichten donderdag 19 juli

Man aangehouden na aanrijding EMMEN ? Agenten hebben woensdagmiddag een 24-jarige man uit Coevorden aangehouden op de Van Schaikweg. De scooterrijder was kort daarvoor betrokken bij een aanrijding met een auto. Een 70-jarige bestuurder van een personenauto uit Marknesse wilde ter hoogte van de brandweerkazerne linksaf slaan. De bestuurder van de scooter wilde de auto aan de linkerzijde passeren om rechtdoor te rijden. Een aanrijding was het gevolg. Een 14-jarige jongen uit Coevorden, die als passagier op de scooter zat, raakte gewond aan zijn been en is per ambulance naar een ziekenhuis vervoerd. Bij controle bleek dat de scooterrijder niet in het bezit was van een rijbewijs en een valse identiteit opgaf. De verdachte is ingesloten voor verhoor.

Rijden onder invloed
MEPPEL – Agenten hebben woensdagavond een 48-jarige man uit Meppel aangehouden aan de Industrieweg op verdenking van rijden onder invloed. Op het politiebureau blies hij 370 ugl. Tegen de man is proces-verbaal opgemaakt.

Politie zoekt eigenaren fietsen
EMMEN – De politie in Emmen is op zoek naar de eigenaren van twee fietsen. Het gaat om een heren- en een damesfiets. Vermoedelijk zijn deze twee fietsen afkomstig van diefstal. Ze zijn aangetroffen bij iemand die wordt verdacht van meerdere inbraken in schuurtjes in en rondom Emmen. Mogelijk zijn deze fietsen begin juli gestolen. Wij zijn op zoek naar de eigenaar/eigenaresse van deze fietsen. Als u meer informatie heeft, wordt u verzocht contact op te nemen met het woninginbrakenteam in Emmen via 0900-8844.

Aangetroffen fiets

 

Aangetroffen fiets deel 2

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda