Politieberichten maandag 27 februari
Snelheidscontroles
ASSEN â Naar aanleiding van klachten van bewoners hield de politie zondagmiddag en -avond een snelheidscontrole op de Nobellaan in Assen. Op deze 50km werden tussen 15.00 en 21:00 uur 181 overtreders bekeurd. In totaal passeerden gedurende deze tijd 1336 autoâs de radarpost. De hoogst gemeten snelheid was 98 km per uur
* Op dinsdag 28 februari tussen 08.00 en 16.00 uur gaat de politie gordel en roodlicht controles houden in de gemeenten Noordenveld en Midden-Drenthe.
* Op vrijdag 2 maart gaat er tussen 14.00 en 22.00 uur in Hoogeveen en omstreken gecontroleerd worden op het rijden onder invloed.
Motorrijder gewond
TYNAARLO â Op de Hoofdweg in Tynaarlo raakte zondagmiddag een 26-jarige motorrijder uit De Kiel gewond. De man schrok kennelijk van een personenauto, bestuurd door een 43 jarige man uit Groningen. De motorrijder remde plotseling en verloor daarbij de controle over zijn voertuig. Hij kwam ten val en gleed tegen de personenauto. De motorrijder is per ambulance overgebracht naar het UMC Groningen.
Auto gestolen
EMMEN â Tussen zaterdagavond en zondagmiddag is vanaf de Julianastraat in Emmen een zwarte VW Golf gestolen. Een 35-jarige man uit Emmen had de auto daar zaterdagavond geparkeerd en ontdekte zondagmiddag de diefstal. Hij deed aangifte bij de politie.
Met alcohol op achter het stuur
HOOGEVEEN â Op de Galileilaan in Hoogeveen bekeurde de politie in de nacht van zondag op maandag een 38-jarige automobilist uit die plaats voor het rijden onder invloed (530 ugl)