Politieberichten zaterdag 10 maart

Aanrijding letsel NIEUW DORDRECHT ? Vrijdagmiddag raakte op de Herenstreek in Nieuw Dordrecht een 23-jarige automobilist uit Emmer-Compascuum gewond bij een aanrijding. Een 51-jarige automobiliste uit Nieuw Dordrecht reed op de Herenstreek in de richting van Barger-Compascuum. Achter haar reden een aantal andere auto?s. Op het moment dat de automobiliste richting aangeeft en links af wil slaan, haalt de 23-jarige man, die drie auto?s achter haar reed, in. Een aanrijding is het gevolg. De man komt bekneld in zijn auto tot stilstand tegen een boom. Nadat hij uit de auto werd bevrijd door de brandweer, is hij naar het ziekenhuis in Groningen gebracht met een aantal botbreuken aan zijn rechterbeen. De politie doet nader onderzoek naar het ongeval.

Rijbewijs ingevorderd
EMMEN – De politie vorderde vrijdagavond het rijbewijs in van een 30-jarige man uit Valthermond. De man bleek tijdens een snelheidscontrole op de N391 nabij Emmen, 52 km/u (na correctie) te hard gereden te hebben. Hij reed 137 km/u waar 80 km/u was toegestaan.

Man aangehouden voor mishandeling
HOOGEVEEN – De politie heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag een 35-jarige man uit de gemeente Emmen aangehouden. De man wordt er van verdacht eerder die avond zijn 34-jarige vriendin te hebben mishandeld. De man is aangehouden en overgebracht naar het politiebureau. Hij is daar ingesloten in afwachting van het onderzoek.

Openbaar dronken
ASSEN – De politie heeft vrijdagmiddag een 58-jarige man uit Assen aangehouden. De man bevond zich voor een winkel aan de Rolderstraat en toonde zijn geslachtsdeel in het openbaar. De zichtbaar dronken man is daarop aangehouden en overgebracht naar het bureau. Er wordt proces-verbaal tegen hem opgemaakt.

Aangehouden wegens signalering
ASSEN – Vrijdagochtend heeft de politie een 40-jarige inwoner uit Assen aangehouden aan de Gloster in Assen. De man stond gesignaleerd omdat hij nog DNA moest afstaan. Hij werd overgebracht naar het bureau. Nadat zijn DNA was afgenomen, werd hij weer in vrijheid gesteld.

Pepperspray
EMMEN – De politie heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag een 34-jarige man uit Emmen aangehouden op de Dordsestraat in Emmen. De politie had een melding ontvangen dat er een man in een auto lag met het portier open en de benen naar buiten. De melder kon geen contact met de man krijgen. Ook de politie kostte het grote moeite om in contact te komen met de man. Tijdens de fouillering bleek hij in het bezit te zijn van een bus pepperspray. Op basis daarvan werd hij aangehouden op verdenking van overtreding van de Wet Wapens en Munitie. De Emmenaar is overgebracht naar het bureau voor nader verhoor.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Mans Media, voor webhosting, domeinnamen en streams.

Agenda