SVBO (zat) pakt belangrijke punten in Hoogezand.
SVBO trainer Albert-Jan van Oosten
En zo was het na 7 minuten 1-0 voor HS’88. Ook na de goal bleef de ploeg uit Hoogezand doordrukken, een goede redding van Rob Jeuring was er voor nodig om de stand zo minimaal mogelijk te houden. Toch pakte SVBO langzaamaan de controle terug en begon het ook echt goed te voetballen, het middenveld werd gedomineerd en er waren prachtige combinaties te zien. In de 25e minuut werden ze dan ook beloond, een teruggelegde bal van Jelmer Scholtens werd prachtig in de kruising geschoten door Davy Wessels.
SVBO ging door en kreeg wat het op dat moment verdiende, een goede voorzet van Davy Wessels werd prachtig via de onderkant van de lat binnen gekopt door Quentin Brands. Stand 1-2. Rob Jeuring voorkwam voor rust nog knap de 2-2. Na rust was SVBO geen schim van zichzelf en had het erg zwaar met het energieke HS’88. Toch werd er wel voor elke meter gevochten en dat zorgde ervoor dat HS’88 niet echt tot grote kansen kwam.
Rond de 90e minuut werd voor SVBO gelukkig de spanning wat weggenomen, een goede actie van Jordy Gierveld die op zijn beurt Quentin Brands wegstak, zijn schot stuitte nog op de doelman maar in de rebound was het John Grummel die de 1-3 aantekende. In de blessuretijd van 8 minuten kon HS’88 geen potten meer breken, en zo gingen de 3 punten op karakter mee naar Barger Oosterveld.
Volgende week speelt SVBO de laatste wedstrijd voor de winterstop, Borger komt dan langs aan de parkstraat.