Alleen winst voor Emmen B1

EMMEN - Emmen B1 won thuis verdienstelijk met 1-0 van FC Volendam B1. Zowel de C- als D-jeugd van FC Emmen ging fors onderuit.

Emmen B1-FC Volendam B1 1-0
Een moeizame overwinning voor de Emmenaren tegen een FC Volendam dat wat veldspel betrof de meerdere van de thuisclub was. De thuisclub begon matig en zag FC Volendam in de achtste minuut dicht bij de openingstreffer komen toen linkerspits Jesse Braspenning de onderkant van de lat raakte. De terugspringende bal werd vervolgens een prooi voor de Emmer doelman Joost Schrik. Emmen moest het voornamelijk van lange ballen richting de spitsen hebben en dat had maar zelden succes. De 1-0 kwam dan ook uit een stilstaande situatie toen in de 22e minuut Sadik Spijodic een vrije trap fraai over de Volendammer goalie tilde: 1-0. Dit was tevens de ruststand, na de pauze oefende FC Volendam nog meer pressie uit maar de trapvaste centrale verdedigers Wesley Staal en Peter Fokke ruimden meestal goed op. In de 45e minuut had Emmen echter wederom geluk toen Braspenning met een mooi schot de lat raakte. Het bleef een aanvallen en verdedigen spelletje maar de thuisclub hield stand. In de extra tijd had het nog 2-0 kunnen staan toen spits Patrick Eberhard met een kopbal leek te scoren maar de bal ging rakelings naast.

Emmen B1
: Schrik; Graver (52. Kikkert), Staal, Fokke, Bangura, Nijkamp, Boekholt, Rasevic (68. Berens), Arends, Eberhard, Spijodic (74. Voorn).

Sparta Rotterdam C1-Heerenveen/Emmen C2 6-0
ROTTERDAM - Sparta was een paar maatjes te groot voor de Emmenaren die echter wel de eerste grote kans in de wedstrijd hadden. In de eerste minuut kwam Roderick Zeilstra vrij voor de Rotterdamse doelman maar kon hem niet passeren. Daarna gaven de Spartanen de toon aan en liepen naar een 4-0 ruststand. In de tweede periode doken er af en toe best mogelijkheden voor de Emmenaren op maar deze konden niet worden benut. Sparta voegde nog twee doelpunten aan het totaal toe voor de 6-0 eindstand.

Heerenveen/Emmen C2: Schilstra; Levon van Dijk (45. Van Sliedrecht), Sanafikha, Komduur, Uineken (45. Fokke), Kroeze, Blekkink (40. Roelof van Dijk), Bijlsma (50. Luiken), Jochem Scholten, Hensens, Zeilstra.

NEC/Oss D1-Heerenveen/Emmen D2 6-1

NIJMEGEN - Hoewel een nederlaag tegen de koploper kon worden ingecalculeerd, viel de uitslag toch tegen. ,,We waren de laatste weken goed bezig maar vooral in verdedigend opzicht stond de organisatie niet goed'', zei trainer Robert Bos. ,,Daarbij moet ik wel zeggen dat we van verreweg de beste ploeg in onze klasse hebben verloren.'' Na in de zesde minuut op achterstand te zijn geraakt, kreeg Kjelt Engbers een goede kans op de gelijkmaker maar raakte de paal. In de elfde minuut kwam de thuisclub op 2-0 maar de Emmenaren sloegen kort daarop terug. Thom Scheper leverde het voorwerk en Jordy Gierveld maakte de kans prima af: 2-1. Deze stand kon echter niet worden vastgehouden en NEC/Oss scoorde voor rust nog twee maal waarvan eentje uit een strafschop. Na de thee voegde NEC/Oss nog twee treffers aan het totaal toe zonder dat FC Emmen er iets tegenover kon stellen.

Heerenveen/Emmen D2: Schepers; Hoogeveen, Muusse (40. Roosken), Timmerman, Engbers (45. Van der Meulen), Hindriks (45. Seubers), Oosting, Scheper, Berends (45. Zwaagstra), Gierveld (45. Gerdes). 

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Mans Media, voor webhosting, domeinnamen en streams.

Agenda