Claus Boekweg nieuwe trainer WKE

EMMEN - Claus Boekweg wordt met ingang van het nieuwe seizoen 2013-2014 de nieuwe trainer van WKE. Hij volgt Hendrik Oosting op als hoofdtrainer, die WKE aan het einde van dit seizoen gaat verlaten. Claus Boekweg is geen onbekende in de voetbalwereld. Hij voetbalde in zijn jeugd bij Lycurgus en Be Quick, alvorens hij overstapte naar het betaalde voetbal. Voor FC Groningen speelde hij 292 wedstrijden voor FC Zwolle 210 en voor FC Emmen 35, in totaal dus 537 wedstrijden in het betaalde voetbal.

In 2005 stopte hij als voetballer en werd  trainer bij Erica. Twee jaar daarvoor was hij, nog tijdens zijn actieve voetbalcarrière,  een jaar trainer bij Alcides. Vanaf 1996 tot 2012 is hij assistent-trainer geweest bij FC Zwolle. In die periode was hij ook nog even tijdelijk hoofdcoach van Zwolle door het vertrek van de ontslagen Jan Everse.

Hij ambieerde niet het vaste hoofdcoachschap, omdat hij zich solidair verklaarde met Jan Everse. Op dit moment revalideert hij, als vriendendienst bij zijn club in Meppel, de eerste elftal spelers van Alcides.

WKE is blij weer een trainer te hebben die voldoet aan het profiel, nl zelf hoog te hebben gevoetbald (betaald voetbal). Met karaktervoetballer Claus Boekweg denkt WKE een ambitieuze trainer te hebben aangesteld, die past bij de mentaliteit van WKE. Zaterdagmorgen (21 dec 2012) om 10.00 uur zal hij worden gepresenteerd en zullen de handtekeningen worden gezet.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda