CSVC in drie momenten langs Angelslo

COEVORDEN - Zaterdag 28 april wachtte SC Angelslo de inhaalwedstrijd tegen CSVC in Coevorden. Angelslo zag helaas haar laatste kans op het kampioenschap in drie momenten in duigen vallen. Een rommelig begin van de wedstrijd, waarin beide ploegen aftastend speelden, eindigde ermee dat CSVC al in de vijfde minuut op een 1-0 voorsprong kwam. Een corner, die net buiten de zestien gelegd werd, werd nog gepareerd door doelman Katoen, maar Sander Blauw was er als de kippen bij en scoorde eenvoudig. Hoewel Angelslo het team met het beste veldspel was, leek het er echter op dat de ploeg uit Emmen geen zin had om te scoren.
Hoe weinig er ook werd weggegeven aan Angelslozijde, de Emmenaren liepen vlak voor rust toch tegen een 2-0 achterstand aan; wederom uit een dood spelmoment. Een vrije bal vanaf de rechterkant kon, door iedereen nagekeken, zomaar binnen-rollen. Doelpuntmaker was Rick Bos. Na een frustrerende eerste helft gingen beide ploegen met een op dat moment geflatteerde voorsprong voor CSVC rusten.

De tweede helft ging Angelslo op jacht naar de aansluitingstreffer, maar wederom stonden de kanshebbers niet op scherp. CSCC creëerde ook niet veel kansen, maar kon in de 89e minuut toch nog genieten van een derde doelpunt. De diepgestuurde Michael Groote verraste keeper Katoen met een schot ineens op de goal, waardoor de 3-0 eindstand op het scorebord gezet kon worden.

Volgende week zaterdag wacht SC Angelslo een thuiswedstrijd tegen NWVV, waarin de derde periode kan worden beslist in het voordeel van de Emmenaren. Aanvang: 14.30 uur op sportpark Meerdijk-Noord.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda