De eerste drie punter via zevenklapper voor WKE

EMMEN ? WKE is de competitie in de topklasse voortvarend van start gegaan. Op het kunstgras in het eigen mooie Grote Geert Sportpark wonnen de mannen van trainer Hendrik Oosting via een 3-0 ruststand met 7-1 van HSC?21 uit Haaskbergen. Scheidsrechter Bakker beloonde in de 3e minuut een overtreding van Uguz op de doorgebroken Jan Hooiveld met een rode kaart. Daardoor moesten de Haaksbergers eigenlijk de hele wedstrijd met een man minder opboksen tegen een sterk spelend WKE.


De competitie gaat weer van start

In de 10e minuut leverde dat de eerste tik op voor HSC ’21 toen Jan Hooiveld via een 1-2 vrij langs de lijn kon oprukken en zijn voorzet werd simpel door Berend Oosting langs doelman Melvin Koetsier plaatste. 1-0.  Eigenlijk knakte het toen wel bij HSC ’21 en kon WKE naar hartelust kon aanvallen. Vier minuten later was het opnieuw Berend oosting die nu een voorzet van Robin Demeijer langs doelman Koetsier tikt. 2-0. Twee miinuten later wringt Jan Hooiveld zicht liggend lang enkele verdedigers en doelman koetsier en schoof de bal tegen het net. 3-0 en daarmee gingen de mannen ook aan de thee.


In de tweede helft een zelfde spelbeeld. WKE blijft op jacht naar doelpunten en HSC ’21 handen de handen vol om de aanvallen van de oranjehemden af te stoppen. Toch valt de vierde treffer binnen twee minuten na de thee. Toen Jan Hooiveld(9) de bal diagonaal op Gilly Grot plaats en deze vanaf de rechterkant kan voorzetten op de weer goed meegelopen Jan Hooiveld die de 4-0 kon maken. Vijf minuten later scoorde Gradus Hempenius de 5-0 en weer vijf minuten later kan Gilly Grot de 6-0 scoren via een strafschop na een overtreding op Hempenius binnen de zestien.


De 7-0 werd gescoord door Danny Holband die bij de tweede paal een hoge voorzet kon binnen tikken. Het slotakkoord kwam dan toch nog van HSC ’21 die tien minuten voor tijd via Mirko Weustink op 7-1 wist te komen en nog in staat was om het WKE in de laatste minuten nog even moeilijk te maken. Gescoord werd er echter niet meer en beleefde WKE met een 7-1 overwinning een mooie start van de nieuwe competitie.


Voorafgaande aan de wedstrijd werd nog even officieel afscheid genomen van Robert Fik. Namens de gehele selectie werd Robert die vele jaren de kleuren van WKE heeft verdedigd, een schilderij aangeboden door Almar Doek en Berend Oosting. (zie ook het fotoboek)

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda