DVC'59 pakt een driepunter in Veelerveen
Vervolgens kende DVCâ59 een sterke fase. Gevolg was dat het binnen zestien minuten 0-2 stond. Beide doelpunten werden gemaakt na een corner. Kevin Moesker opende de score nadat een corner van Marco Jalving onvoldoende was weggewerkt. Een snel door Martin Doek genomen corner werd door Gert Mink beheerst binnen geschoten, 0-2. DVCâ59 kreeg vervolgens kansen om nog ruimer afstand te nemen. In de 21e minuut bracht Derk-Jan Nijboer de spanning weer terug toen hij 2-1 scoorde.
Nadat Martin Doek na ruime een half uur spelen een overtreding had gemaakt onstond er een opstootje. Paul van der Linden van de thuisclub duwde Doek tegen de grond en scheidsrechter Dijkman besliste tot ongenoegen van Veelerveen een rode kaart. Het zal niet aan het vertrek van Van der Linden hebben gelegen, maar met een man minder ging het bij Veelerveen wel een stuk beter.
Ook na rust werd DVCâ59 vastgezet op eigen helft. Volop dreiging en ook volop kansen, maar de bal wilde er maar niet in. Tommy de Looze die in Nieuw-Dordrecht nog vijf doelpunten had gemaakt kreeg ook wel een aantal kansjes, maar doorgaans werd hij goed door Tim de Vries uit de wedstrijd gehaald. Vlak voor tijd kreeg Damian Vos een kans op 1-3, maar hij kwam net te laat. Bij DVCâ59 was men na afloop realist genoeg om te onderkennen dat er gelukkig werd gewonnen.