DZOH in enerverend duel langs Lycurgus

EMMEN ? Zaterdagmiddag heeft DZOH een verdiende en belangrijke zege geboekt op het Groningse Lycurgus die in de eerste helft wel een voorsprong namen, maar na de thee boog DZOH de stand om naar 2-1. De thuisploeg begon uitstekend aan de wedstrijd en kreeg via Tim Middeljans en Patrick Gierveld kansen en toen Gerben Rog in de zestien meter ook niet tot een goed schot wist te komen kreeg DZOH de deksel op de neus. Een lange trap van doelman Luinstra viel over de DZOH verdediging heen, waarna doelman Schepers voor opruiming wilde zorgen. Zijn wilde voetbeweging miste de bal en kon Fank v/d Veen de bal over de doellijn lopen. 0-1.
Daarna schoot Gerben Rog nog voorlangs na een individuele actie en was Lycurgus dicht bij de 0-2. Het schot verdween tot grote opluchting van DZOH langs de verkeerde kant van de paal. Ruststand 0-1. Net als in de eerste helft opende DZOH ook na de pauze sterk en dat had ditmaal wel succes. Gerben Rog stuurde Mark Oldenburger diep en zijn voorzet kwam na het overstapje van Marwin van der Meer bereikte Patrick Gierveld die strak de 1-1 binnenschoot. Niet veel later werd een vrije trap van Frank Schut keurig door Tim Middeljans binnengekopt. 2-1.

Marwin van der Meer had  ook de 3-1 op zijn schoen, maar raakte de bal slechts half. Hierna stuurde de scheidsrechter eerst Lycurgus-speler Joost Ammerlaan wegens commentaar met direct rood van het veld om een paar minuten kreeg Kevin van der Kooi geel wegens aanmerkingen en kon direct zijn tweede noteren door de scheidsrechter uit te lachen. DZOH verzuimde echter de wedstrijd in het slot te gooien. Het kreeg nog wel enkele kansen maar scoorde niet waardoor Lycurgus nog twee keer gevaarlijk binnen de zestien meter kwam, maar tot een treffer kwam het niet meer. Eindstand 2-1.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda