Extra kans op promotie naar de 2e klasse

HEERENVEEN - Bij deze brengen wij op de hoogte over de manier waarop de KNVB de open plaats in de 2e klasse zondag gaan opvullen. Inmiddels is er al telefonisch contact geweest met de meeste verenigingen en is er een artikel geplaatst op knvb.nl/noord. De verliezers van de 2e ronde nacompetitie (herkansers 2e klasse / periodekampioenen 3e klasse zondag) gaan spelen om ??n open plaats in de 2e klasse.

De loting die vanochtend is verricht ziet er als volgt uit:
* Verliezer Noordster 1 / GRC Groningen 1 – Verliezer Stadskanaal1 / Zwartemeer 1
* Verliezer DTD 1 / Beilen 1 – Verliezer St. Annaparochie 1 / Lemmer 1

Beide wedstrijden worden gespeeld op donderdagavond 7 juni om 19.00 uur op neutraal terrein. Voor deze wedstrijden is Reglement B van toepassing. Dit is terug te vinden op www.knvb.nl/noord bij het schema van de nacompetitie.

Van de verliezende verenigingen willen wij graag maandagochtend 4 juni horen waar de wedstrijd gespeeld wordt. Het is dus belangrijk dat de verenigingen na de wedstrijd van zondag meteen met elkaar en een 3e (organiserende) vereniging in overleg gaan, om te bepalen waar de wedstrijd gespeeld wordt.

Vervolgens spelen de winnaars van bovenstaande 2 wedstrijden nog een finale op zondag 10 juni. Deze wedstrijd wordt gespeeld op het terrein van vv Read Swart in De Knipe (vlakbij Heerenveen) om 14.00 uur. (Reglement B)

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda