Ga jij met John de Wolf naar de zon?

EMMEN - Premium bandenmerk Continental, sponsor van het 7x7 35/45+ voetbal, biedt jou de unieke kans om samen met 6 voetbalvrienden een ultiem trainingskamp onder leiding van John de Wolf te beleven. Je maakt kans op een geheel verzorgd trainingskamp in Marbella, net als ?chte profs. Onder de Spaanse zon kunnen jij en je voetbalvrienden je optimaal voorbereiden op de tweede helft van het seizoen. Naast het voetbal, houden jullie uiteraard genoeg tijd over voor fun en recreatie.

Wil jij kans maken op deze unieke prijs?
Ga dan snel naar www.facebook.com/eenbandvoorhetleven en sleep jouw vrienden mee naar het trainingskamp. Wie weet zitten jullie binnenkort in Marbella.


Continental is sinds het seizoen 2010 - 2011 partner van 7x7 35/45+ voetbal. Het bandenmerk is al jaren internationaal actief als voetbalsponsor; het meest recent als official partner van de UEFA voor het EK in Polen en Ukraine. Continental wil samen met de KNVB het 7x7 35/45+ voetbal stimuleren en doorontwikkelen. Deze unieke vorm van voetbal zorgt ervoor dat de sport weer voor méér mensen toegankelijk wordt. De sterke en unieke vriendschapsbanden die in het amateurvoetbal ontstaan, zijn een belangrijk motief voor 35- en 45-plussers om te (blijven) voetballen.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda