Kampioen SVBC zet zegereeks voort

BARGER COMPASCUUM - Kampioen SVBC heeft, na hun kampioenswedstrijd van vorige week, de zegereeks voortgezet. Nummer twee Weiteveense Boys werd na een 0-0 ruststand met 1-0 verslagen. De straffe wind zorgde er mede voor dat het publiek met name de eerste helft een matige wedstrijd te zien kregen. Met de wind in de rug waren de mannen uit Weiteveen voor de pauze de meest aanvallende ploeg. Er waren dan ook kansen voor Peter Menke en Tom Wevers die goede mogelijkheden onbenut lieten. SVBC stelde daar niet zoveel tegenover.
Slechts Bas Ammerlaan zag na een slalom door de verdediging van Weiteveen op het laatste moment zijn schot gestopt worden door keeper Arends. Ruststand dus 0-0. Na rust een veel sterker SVBC. Na een steekbal van laatste man Rik van der Kolk schoot Rudy Meems net naast. In de 60e minuut werd het 1-0 door Berry Hummel die ,na een goede pass van Rudy Meems , keeper Arends verraste met een schot in de korte hoek. SVBC bleef de toonaangevende ploeg en kreeg nog diverse goede mogelijkheden.

Zo miste invaller Bas Rolfes vrij voor de doelman , werd een schot van Robin Hartmann van de doellijn gehaald en schoot Leroy Vink in de rebound tegen de paal  na een goede kopbal van Rudy Meems.  Weiteveense Boys stelde daar een goede mogelijkheid van Peter Menke tegenover maar doelman Gustin wist de inzet van Menke met de voet te keren. Onder aanvoering van de uitblinkende centrale verdedigers Rik van der Kolk en Niek Wehkamp kwam de winst van SVBC niet meer in gevaar en bleven de mannen van Cor Huls ook de 22e competitiewedstrijd ongeslagen. Volgende gaat SVBC op bezoek bij Zandpol.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Agenda