Rik Poelarends(22): ,,Als iedereen fit blijft moet een plaats bovenin mogelijk zijn?

KLAZIENAVEEN ? Het afgelopen seizoen haalde Zwartemeer met een 8e plaats niet die doelstelling die het vooraf toch voor ogen had met de ruimere promotiemogelijkheden. Tot aan de winterstop ging het allemaal prima, zegt Rik Poelarends, maar daarna kwam er een dramatisch slechte serie. Wij kregen nog wel een paar jongens terug uit blessures maar de resultaten bleven uit. Met de uiteindelijke 8e plaats was er zelfs geen nacompetitie en dat was zeer teleurstellend?.

Na de competitie besloten doelman Jan Wassink en Wouter Biemans een stapje lager te gaan spelen. Danny Jaspers vertrok naar Sc Erica en Robin Hartman ging weer terug naar zijn oude club SVBC. Jammer zegt Poelarends want alleen Arjan van Halen komt van SVBO en verder moet Zwartemeer het doen met aanvulling uit het tweede team en enkele A-junioren. Wij zullen even pas op de plaats moeten maken, maar wij zijn dat wel aan onze stand verplicht om te gaan voor een promotieplaats. Wij zien wel hoe het loopt.

De indeling van deze 3e klasse is wel mooi met maar liefst 7 andere clubs uit de regio en dat betekent toch veertien echte derby’s die goed zijn voor veel publiek. Ik weet nog niet hoe ik het gepromoveerde Bargeres en SVV’04 moet inschatten, maar ook Steenwijkerwold, Twedo en Zuidwolde zijn ploegen waar men rekening mee moeten houden. Onze trainer Roel van der Velde heeft aangegeven hoe hij graag wil spelen.

Met het vertrek van Jan Wassink en Wouter Biemans gaat er veel ervaring verloren, maar misschien kan de ervaren Arjan van Halen daar wat van terug brengen. Hopelijk pakken die jonge jongens het ook een beetje op, want als iedereen fit is heb ik er toch wel vertrouwen in. Gezien de organisatie zou Zwartemeer zeker een stapje hoger kunnen spelen” aldus de medewerker bij een plaatselijke meubelzaak.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Agenda