Schoonebeek en Gasselternijveen in evenwicht

SCHOONEBEEK - Schoonebeek was tegen Gasselternijveen niet op zijn paasbest. Misschien speelde de deceptie van afgelopen donderdag tegen SVBC nog een rol, maar toen schiep Schoonebeek zich nog legio kansen. Gasselternijveen verraste de mat ogende gastheren met beweeglijk voetbal en combineerde naar hartenlust over veel meters van het veld. Het duurde een half uur voordat Gasselternijveen op voorsprong kwam. Een vrije bal vanaf de achterlijn zeilde over de gehele Schoonebeek defensie, daarachter stond Sten Vos die de bal ineens op de slof nam en binnenschoot, 0-1.

Vlak voor rust kon Schoonebeek iets terug doen; nadat Jesper Swieters eerst een waarschuwingsschot op de kruising had geplaatst, kon hij op slag van rust doelman Harms wel verschalken, 1-1. In de blessuretijd leek Gasselternijveen weer op voorsprong te komen, maar Gerard Wubbels wist de bal juist voor de inkomende Pieter Hospers weg te halen.

Schoonebeek kwam na rust beter uit de kleedkamer en toonde aan baas in eigen huis te willen blijven. Desondanks kwam Gasselternijveen in de 77e minuut op 1-2; de Schoonebeek verdediging kreeg de bal niet onder controle en de luttele seconden eerder ingevallen Jurjen Kamps prikte de 1-2 binnen. Uiteindelijk kwam het terechte eindresultaat op het scorebord, zij het pas in de voorlaatste minuut; Jeffrey Berens bracht na een schitterende passeeractie de bal voor het doel, in de kluts punterde Jesper Swieters attent binnen, 2-2. Beide partijen konden uiteindelijk vrede hebben met het gelijkspel.
 
Scoreverloop:
32 min: 0 – 1  Sten Vos
44 min: 1 – 1  Jesper Swieters
77 min: 1 – 2  Jurjen Kamps
90 min: 2 – 2  Jesper Swieters

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda