Schoonebeek laat verdiende winst in laatste minuut glippen

EEXT - Halverwege de competitie blijkt Schoonebeek over een kwalitatief redelijk sterke ploeg te beschikken maar morst het punten doordat het nog steeds geen antwoord heeft op tegenstanders die onstuimig de Schoonebeekdefensie bestoken. De 1e helft tegen Eext was van weerszijden van een matig nivo maar kwam Eext wel op voorsprong door Ruben Ratering die bijna ongehinderd binnen kon schuiven. Schoonebeek verloor Niek Huser die per brancard van het veld ging nadat hij hardhandig was neergehaald. De toegekende strafschopl van Jesper Swieters werd gestopt door de Eextdoelman.
De 2e helft toonde Schoonebeek meer scherpte in de duels en dat leverde een optisch veldoverwicht op. De uitblinkende Johan Bos bereidde diverse kansrijke momenten voor maar Schoonebeek verzuimde aanvankelijk te scoren. Na de gelijkmaker van Maurice Beerlink die voorbereidend werk van Jan Willem Wubkes goed afrondde greep Schoonebeek de controle meer en meer naar zich toe. Het dwong zelfs een 1-2 voorsprong af nadat Michel Tienstra de bal via de kluts in het doel draaide.

In plaats van de voorsprong uit te bouwen liet het zich terugdringen hetgeen in de slotfase leidde tot de gelijkmaker; na een ongehinderde actie over de achterlijn kon de vrijstaande Roalt Lammers de eindstand binnen schieten. Eext verliet als morele winnaar het veld. Schoonebeek had een kattig gevoel want behalve puntverlies hangt er ook een schorsing voor Jurian Roosken en moeten de blessures van Niek Huser en Edfrin Silvania weer tijdig worden verholpen voor de laatste thuiswedstrijd dit jaar.
 
Scoreverloop:
15 min: 1 – 0  Ruben Ratering
55 min: 1 – 1 Maurice Beerlink
85 min: 1 – 2 Michel Tienstra
90 min: 2 – 2 Roalt Lammers

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda