Schoonebeek op alle fronten afgetroefd door Veelerveen

SCHOONEBEEK - De vv Schoonebeek mag niet te lang treuzelen om zich in te stellen op tegenstanders die een fysieke aanpak niet schuwen. Zo was het tegen Veelerveen dat er vol tegen aan ging en met name de duels op het middenveld in hun voordeel besliste. Om dat te voorkomen zou Schoonebeek een hogere balcirculatie en positiespel moeten hanteren maar de aanpak van de thuisploeg leidde juist bij Schoonebeek tot irritaties en onrust waardoor het bijna niets afdwong en bij balbezit aanvallend veel te weinig bracht. Ook na de veldverwijzing van een Veelervener was Schoonebeek niet in staat om de man-meersituatie uit te buiten tot de gelijkmaker.

Integendeel, met een uitgespeelde aanval bepaalde Veelerveen de eindstand op 3-1. Chiel Jan Lohuis, vervanger van doelman Martin Berens, voorkwam zelfs met enkele goede reacties een nog hogere nederlaag terwijl Nick Schulte en Bob Lohuis nog redding brachten op de doellijn.

Het scoreverloop ging als volgt; 21e minuut 1-0, Rick ten Velde schiet uit kluts keihard binnen. 23e minuut 1-1, de snelle gelijkmaker van Schoonebeek, een corner van Justin Katuin wordt ingekopt door de instormende Jesper Swieters. 31e minuut 2-1, een strakke voorzet wordt binnen gewerkt door Lars van Ravenhorst. En in de 90e minuut 3-1, een inschuiver van Martijn Baas.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda