Schoonebeek wint van hekkensluiter Roswinkel
Vanaf dat moment liep juist Schoonebeek achter de feiten aan. De lage klassering van de bezoekers leidde lange tijd niet tot inspiratie en scherpte bij Schoonebeek. Pas in de laatste tien minuten van de eerste helft kreeg Schoonebeek een beetje de geest en de gelijkmaker viel op slag van rust, een corner van Edfrin Silvania werd ingekopt door Dennie Heijnen.
Lang kon Schoonebeek niet genieten van de gelijkmaker want vanaf de aftrap werd de bal door Roswinkel naar voren gepeerd en wederom weifelend optreden van de Schoonebeek defensie en keeper Pijpker in het bijzonder gaf Ferdinand Prins de kans om de bal over de doelman te lobben, 1-2 en rust.
Â
De 2e helft kwam Schoonebeek iets beter in hun gewenste spel, was er meer beweging en strakker positiespel. Dit resulteerde dan ook in de gelijkmaker in de 65e minuut, een voorzet van Johan Bos werd via de kluts binnen gewerkt door Jesper Swieters. Na de gelijkmaker behield Schoonebeek weliswaar een kansrijk overwicht maar moest ook beducht zijn voor een onverwachte uitval van Roswinkel.
De balans viel uiteindelijk in deze slechte wedstrijd in het voordeel van Schoonebeek uit door een benutte strafschop in de voorlaatste minuut. Efrin Silvania werd neergehaald binnen de beruchte lijnen en Jesper Swieters schoot de toegekende strafschop beheerst binnen, 3-2. Door deze 3 punten blijft Schoonebeek in de kopgroep in 4D en blijft Roswinkel rode lantaarndrager.
Â
Scoreverloop:
04 min: 0 â 1Â Bart Huizingh
45 min: 1 â 1 Dennie Heijnen
45 min: 1 â 2 Ferdinand Prins
65 min: 2 â 2 Jesper Swieters
92 min: 3 â 2 Jesper Swieters