SVBO (zat) herstelt zich na dramatische eerste helft

BARGER OOSTERVELD ? SVBO heeft zaterdagmiddag met zeer veel moeite de competitiewedstrijd tegen Westerwolde gewonnen. De Barger-Oostervelders gaven een 1-0 voorsprong weg, maar pakten uiteindelijk een 4-3 zege. Trainer Bennie Veringa was na afloop niet geheel tevreden: ?Het baltempo was te laag en er waren veel slordigheden in het spel. Echter, in de 2de helft heeft het team uitstekend gereageerd.?

Nadat Paul Heijne in de 10de minuut door een voorzet van Stefan Holties de 1-0 binnenschoot, leek mede door het matige spel van Westerwolde de wedstrijd in de tas. Toch was het Westerwolde dat binnen 5 minuten vanuit het niets twee keer wist te scoren. Vlak voor het rustsignaal leek het doek voor SVBO definitief te vallen en viel zelfs de 1-3 door onoplettendheid in eigen verdediging.

Na de theepauze wist SVBO zich echter te hervinden. Na het inbrengen van Rik Haitel nam SVBO de touwtjes weer in handen op het middenveld. Diezelfde Rik Haitel wist Sonny Koops vrij te spelen en deze laatste schoot de bal vanaf 25 meter zeer fraai binnen. Dit gaf SVBO weer vertrouwen, met als gevolg dat er lustig op los werd gecombineerd. Het was ook Rik Haitel die vanuit een vrije bal Robert Veringa wist te vinden, deze bleef koeltjes en scoorde de 3-3.

Met nog een kwartier te spelen omspeelde Stefan Holties de rechter vleugelverdediger van Westerwolde en vond daarna wederom de goed gepositioneerde Paul Heijne die een hoek kon uitzoeken. De 4-3 bracht opluchting in het kamp van SVBO. In het laatste kwartier werd door SVBO slordig omgesprongen met de geboden doelkansen. De hoge verwachtingen worden voor alsnog niet ingelost door SVBO. “We kunnen in ieder geval weer omhoog kijken op de ranglijst”, aldus trainer Bennie Veringa.

 

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Mans Media, voor webhosting, domeinnamen en streams.

Agenda