SVBO zat neemt zijn verantwoordelijkheid

BARGER OOSTERVELD - Zaterdagmiddag nam SVBO zat het op tegen SV Twedo, de Nieuw Amsterdamse/Veenoord Combinatie. De Barger - Oostervelders hadden wat goed te maken. De vorige twee wedstrijden verloor men door slecht spel, maar zaterdag liet SVBO eindelijk haar normale niveau zien. De geelzwarten begonnen sterk aan de wedstrijd, maar stonden na 2 minuten wel op achterstand. Een zwabber voorzet werd meerdere malen verlengt en verdween uiteindelijk via het scheenbeen van Jeremy Flokstra in het doel. 0-1.
Na dit eigen doelpun wist SVBO de draad toch snel weer op te pakken na deze ongelukkige actie.  Van zo'n 20 meter mocht Ruud Goeree aanleggen via een vrije schop. De keeper had er dusdanig veel moeite mee dat Noël de. Heijer de rebound kon binnen tikken. 1-1 en de opluchting was groot bij SVBO dat daarna door bleef gaan met druk zetten en ook snel weer tot scoren kwam.

Robert Veringa weet via eem mooie aktie de achterlijn te halen en zet op maat voor. Arjan Grummel kopt heerlijk binnen. Binnen 20 minuten van 0-1 naar 2-1. In de 35e minuut iwas het weer raak voor de thuisploeg. Robert Veringa draaide keurig naar binnen en schoot de bal met rechts in de lange hoek. 3-1 en tevens de ruststand.

Tweede helft ging SVBO door waarmee ze bezig waren. Goed voetballen. Het nieuwe systeem en een andere instelling wierp zijn vruchten af. Kans op kans kwam er voor de Barger-Oostervelders maar weten niet te scoren en dat is natuurlijk altijd oppassen. Twedp kwam er via de counter toch regelmatig gevaarlijk uit, maar ze hadden het vizier ook niet op scherp. Toch maaktt SVBO nog een doelpunt.

"Als Arjan Grummel en Paul Heijne het niet doet die ik het wel " zal Noël den Heijer gedacht hebben. Via een mooie combinatie komt Den Heijer vrij voor de keeper te staan en schiet de bal zuiver binnen. 4-1 en daar zal het uiteindelijk ok bij blijven. SVBO was deze week simpel een maatje te groot voor Twedo. (door Frank Goeree)

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda