VKW maatje te groot voor SVBC

BARGERR COMPASCUUM - Op een winderig sportpark in Barger Compascuum moest vierdeklasser SVBC zijn meerdere erkennen in tweedeklasser VKW uit Westerbork. Vooraf hoopte men nog op een stuntje in deze bekerwedstrijd maar deze werd al na 7 minuten de bodem in geslagen. Anjo Willems scoorde toen namelijk al de 0-1. Een schot van buiten de zestien belandde op de paal en in de rebound wist Willems in tweede instantie doelman Nusse te passeren.
Met de wind in de rug bleef VKW de eerste helft de betere en sterkere ploeg. Het schiep zich ook diverse kansen maar de voorwaartsen van VKW hadden het vizier nog niet op scherp staan. SVBC probeerde de rust te halen met een 0-1 achterstand en met de tweede helft de wind in de rug weet je het maar nooit. Echter op slag van rust bouwde VKW de stand verder uit naar 0-2 door een doelpunt van Lars Andresen  die een onnodig veroorzaakte vrije trap binnenwerkte.

Na de pauze drong SVBC iets meer aan zonder tot echte grote kansen te komen. Erik Eefting maakte aan alle onzekerheid voor VKW een einde toen hij een te kort terug gekopte bal van Martijn Jalving onderschepte en alleen voor doelman Nusse geen fout maakte en de 0-3 aantekende. Dit betekende de genadeslag voor de ploeg van trainer Cor Huls. VKW speelde daarna de wedstrijd gecontroleerd uit en liep nog gemakkelijk uit naar 0-6 middels doelpunten van Roy Hutter en Anjo Willems ( 2x).

Volgende week speelt SVBC weer een  thuiswedstrijd namelijk tegen Vather Boys.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Agenda