WKE wint van beter HSC?21
dinsdag 29 maart 2011 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN ? In de strijd om het kampioenschap van de hoofdklasse C behaalde WKE zondagmiddag een belangrijke 2-1 overwinning op naaste concurrent HSC ?21 dat voetballend meer in huis had maar vergat dit in klinkende munt om te zetten. WKE begon goed aan de wedstrijd, maar doelman Jeffrey Brammer redde bekwaam op een inzet van Erik Eleveld en ook de inzet van Steven de Blok werd door Brammer gestopt.
.jpg)
In de achtste minuut kreeg WKE een strafschop nadat Steven de Blok door de doelman Jeffrey Brammer werd geraakt.Â
Jan Hooiveld scoorde vanaf de stip 1-0.
.jpg)
In de tegenaanval kwam HSC â21 alweer op gelijke hoogte door Hielke Penterman die een voorzet vanaf rechts simpel
in een leeg doel kon tikken. 1-1.
.jpg)
Diezelfde Penterman kreeg even later een niet te missen kans, maar alleen voor doelman Jeroen Lambers liet hij een te slap rolletje los.
.jpg)
In de 38ste minuut kwam WKE onverwachts op voorsprong door Jan Hooiveld na goed breed leggen van Steven de Blok. Ruststand 2-1. De tweede helft was het HSC dat het betere voetbal liet zien. WKE had daar niet veel tegenover te stellen. De enige kans die WKE kreeg was een prachtige lob van Erik Eleveld, die al juichend weg liep, maar zijn inzet belandde in het zijnet.
.jpg)
HSC kreeg zeker een drietal goede scoringskansen, waarbij in blessuretijd, door een misverstand tussen doelman Jeroen Lambers en Martijn Doldersum HSCâ21 via Mirko Weustink een niet te missen kopkans kreeg, maar de bal ging net over de deklat. Zo bleef het bij een 2-1 overwinning voor WKE. (zie ook fotoboek voor een ruime fotoimpressie)