Handbalprogramma 11 - 16 oktober
BENELEAGUE
Dinsdag 11 oktober
Bocholt - Aalsmeer
Zaterdag 15 oktober
Vise - Hurry Up 18.00 uur
LIONS - Volendam
Bevo HC - Quintus
Tongeren - Hasselt
Merksem - Sasja
EREDIVISIE DAMES
Zaterdag 15 oktober
Dalfsen - E en O 19.00 uur de Trefkoele Dalfsen
S.E.W. - Kwiek Raalte
Handbal Venlo - Borhave
Quintus - Vlug en Lenig
V.Z.V. - V.O.C.
EREDIVISIE HEREN
Zaterdag 15 oktober
Venlo-Swift 2000 - Hercules
Swift Arnhem - LIONS 2
Tachos - Bevo HC 2
E en O - Aristos 20.00 uur Angelslo Emmen
Hellas - Handbal Rotterdam
Zondag 16 oktober
Aalsmeer 2 - Houten
2e DIVISIE A DAMES
Zaterdag 15 oktober
Voorwaarts - V en S
Nieuw Heeten - B.W.O.
D.S.O. - Olympia H
S.E.W. 2 - Vido
Zondag 16 oktober
Kwiek Raalte 2 - Wijhe '92
V.V.W. - de Tukkers
2e DIVISIE A HEREN
Zaterdag 15 oktober
Houten 2 - Cometas
Unitas - E en O 2 20.30 uur de Boerhoorn Rolde
B.D.C. - Aristos 2
Zondag 16 oktober
Hercules 2 - Donar
U.S. - Artemis '15
Hellas 2 - CSV-Meervogels
HOOFDKLASSE A DAMES
Zaterdag 15 oktober
W.H.C. - Combinatie '64
Stevo - Hurry Up 19.30 uur de Ransuil Geesteren
Zondag 16 oktober
D.S.V.D. 2 - D.O.S. 12.30 uur 't Hoge Vonder Deurningen
Actief Kl. - R.S.C. 13.30 uur de Zon Klazienaveen
Hacol '90 - T.V.O.
E en O 2 - Zenderen Vooruit 14.25 uur Angelslo Emmen
HOOFDKLASSE A HEREN
Zaterdag 15 oktober
Fidelitas-HVBS - Kwiek Hoogeveen 19.50 uur Nieuwland Amersfoort
Artemis '15 2 - Achilles 2
Reehorst - U.D.I. '96
Zondag 16 oktober
Cirkeltijgers - D.O.S. 10.20 uur Zernike Groningen
H.V.C. - U.G.H.V. 13.00 uur de Klabbe E.Compascuum
1e KLAS NOORD DAMES
Zaterdag 15 oktober
F.H.C. - D.O.S. 2
Beilen - Borger
S.V.W.W. - HVZ-Vivendi
Zondag 9 oktober
Exito - S.V.B.O.
Hurry Up 2 - V en S 2
Hoogersmilde - HVE 2000
2e KLAS A NOORD DAMES
Zondag 16 oktober
Cirkeltijgers - V.A.K.O.
F.H.C. 2 - Jahn II
Actief P. - Cometas 2
2e KLAS B NOORD DAMES
Zaterdag 15 oktober
S.V.W.W. 2 - V.A.K.O. 2
Zondag 16 oktober
H.V.C. - S.V.B.O. 2
Kwiek H - Borger 2
E en O 3 - HVZ-Vivendi 2
1e KLAS NOORD HEREN
Zaterdag 15 oktober
F.H.C. - Cometas 2
Zondag 16 oktober
Cirkeltijgers 2 - Merna
H.V.C. 2 - S.V.B.O.
Exito - Jahn II
Hurry Up 3 - V en S
Unitas 2 - V.A.K.O.