Programma handbal NHV 11 en 12 maart

ROLDE - Het programma voor komend weekend van het NHV in Landelijk en Noord.


Programma 11 - 12 maart 2017
Wedstrijden om promotie/handhaving in de Beneleague
Nacompetitie poule A
Zaterdag 11 maart

AES Arnhem- LIONS
Aalsmeer - Quintus
Nacompetitie poule B
Zaterdag 11 maart
E en O - Hurry Up 20.00 uur Angelslo Emmen
Volendam - Bevo HC

EREDIVISIE DAMES
Nacompetitie (kampioenspoule)

Zaterdag 11 maart
V.Z.V. - Dalfsen
V.O.C. - S.E.W.
Quintus - Handbal Venlo
Nacompetitie (degradatiepoule)
Zaterdag 11 maart
Kwiek Raalte - E en O 19.30 uur Tijenraan Raalte
Zondag 12 maart
Borhave - Vlug en Lenig

EREDIVISIE HEREN
Nacompetitie poule A
Zaterdag 11 maart
Hercules - LIONS 2
Houten - Aalsmeer 2
Nacompetitie poule B
Zaterdag 11 maart
HARO - Hellas
Tachos - Venlo-Swift 2000

2e DIVISIE A DAMES
Zaterdag 11 maart
S.E.W. 2 - B.W.O.
de Tukkers - Olympia
Voorwaarts - D.S.O.
Vido - Kwiek Raalte 2
Zondag 12 maart
V en S - Wijhe '92
V.V.W. - Nieuw Heeten

2e DIVISIE A HEREN
Zaterdag 11 maart
U.S. - B.D.C.
CSV-Meervogels - Aristos 2
Artemis '15 - E en O 2 20.25 de Bongerd Doetinchem
Cometas - Unitas 20.45 Kalverdijkje Leewarden
Zondag 12 maart
Hellas 2 - Hercules 2
Houten 2 - Donar

HOOFDKLASSE A DAMES
Zaterdag 11 maart
T.V.O. - Zenderen Vooruit
R.S.C. - Hurry Up 20.30 uur 't Trefpunt Weerselo
Zondag 12 maart
Actief Kl. - E en O 2 13.00 uur de Zon Klazienaveen
D.O.S. - Stevo 13.00 uur de Klabbe E.Compascuum
D.S.V.D. 2 - Combinatie '64
Hacol '90 - W.H.C.

HOOFDKLASSE A HEREN
Zaterdag 11 maart
Fidelitas-HVBS - Reehorst
Kwiek H - Achilles 2 20.15 uur Valkenlaan Hoogeveen
Zondag 12 maart
Cometas 2 - U.G.H.V.
D.O.S. - H.V.C. 14.30 uur de Klabbe E.Compascuum
Cirkeltijgers - U.D.I. '96

1e KLAS NOORD DAMES
Zaterdag 11 maart
F.H.C. - HVE 2000
Beilen - Hoogersmilde
D.O.S. 2 - Exito
Zondag 12 maart
V en S 2 - S.V.B.O.
Borger - HVZ-Vivendi
Hurry Up 2 - S.V.W.W.

2e KLAS A NOORD DAMES
Zondag 12 maart
Unitas - Actief P.
F.H.C. 2 - Cometas 2
V.A.K.O. - Jahn II

2e KLAS B NOORD DAMES
Zondag 12 maart
Kwiek - S.V.W.W. 2
Cirkeltijgers 2 - V.A.K.O. 2
Actief Kl. 2 - E en O 3
Borger 2 - HVZ-Vivendi 2

1e KLAS NOORD HEREN
Zaterdag 11 maart
F.H.C. - Unitas 2
Zondag 12 maart
Hurry Up 3 - Exito
Cometas 3 - Jahn II
V en S - S.V.B.O.
Merna - H.V.C. 2

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda