Handbaluitslagen van district Noord

Wedstrijden om promotie/handhaving in de Beneleague
Nacompetitie poule A
Quintus - Aalsmeer 23 – 24
LIONS - AES Arnhem 38 – 23

Nacompetitie poule B
Hurry Up - E en O 38 – 27
Volendam - Bevo HC 29 – 26

EREDIVISIE DAMES
Kampioenspoule
S.E.W. - Quintus 25 – 33
V.O.C. - Quintus 27 – 17
V.Z.V. - Handbal Venlo 20 – 25
Dalfsen - S.E.W. 40 – 18

Degradatiepoule
Kwiek Raalte - Borhave 26 – 28
E en O - Vlug en Lenig 31 – 28

EREDIVISIE HEREN
Nacompetitie poule A
Hercules - Houten 27 – 30
Bevo HC 2 - LIONS 2 25 – 28

Nacompetitie poule B
Aristos - Hellas 18 – 30
HARO - Tachos 24 – 22

2e DIVISIE A DAMES
Olympia - Vido 21 – 20
D.S.O. - de Tukkers 34 – 28
Nieuw Heeten - V en S 20 – 28
Voorwaarts - V.V.W. 38 – 30
B.W.O. - Wijhe '92 22 – 21
Kwiek Raalte 2 - S.E.W. 2 20 – 24

2e DIVISIE A HEREN
Aristos 2 - Cometas 22 – 23
U.S. - Hellas 2 35 – 29
Unitas - Houten 2 29 – 24
Donar - E en O 2 28 – 18
B.D.C. - CSV-Meervogels 15 – 22
Hercules 2 - Artemis '15 14 – 20

HOOFDKLASSE A DAMES
W.H.C. - R.S.C. 24 – 18
Stevo - D.S.V.D. 2 21 – 20
Zenderen Vooruit - D.O.S. 19 – 25
E en O 2 - T.V.O. 33 – 21
Actief Kl. - Hacol '90 18 – 21
Combinatie '64 - Hurry Up 27 – 25

HOOFDKLASSE A HEREN
Zaterdag 1 april
Fidelitas-HVBS Cometas 2 19 – 22 inhaalwedstrijd
Achilles 2 - D.O.S. 26 – 15
Artemis '15 2 - Kwiek 25 – 24
Reehorst - Cometas 2 33 – 25
H.V.C. - Cirkeltijgers 31 – 29
U.D.I. '96 - U.G.H.V. 33 – 29

1e KLAS NOORD DAMES
S.V.W.W. - Borger 15 – 17
HVE 2000 - S.V.B.O. 25 – 18
HVZ-Vivendi - D.O.S. 2 32 – 16
Hoogersmilde - V en S 2 21 – 15
Exito - F.H.C. 20 – 15
Hurry Up 2 - Beilen onbekend

2e KLAS B NOORD DAMES
H.V.C. - Cirkeltijgers 27 – 18
E en O 3 - Borger 2 26 – 22
Actief Kl. 2 - Kwiek H. onbekend
V.A.K.O. 2 - S.V.B.O. 2 26 – 09

1e KLAS NOORD HEREN
Hurry Up 3 - F.H.C. 31 – 23
Exito - Cometas 3 31 – 23
Jahn II - Merna 23 – 23
V.A.K.O. - S.V.B.O. 17 – 24
Unitas 2 - V en S 26 – 10

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda