Handbaluitslagen ditstrict Noord op 18 en 19 november

ROLDE - De uitslagen van de handbalcompetitie district Noord zien er na het afgelopen weekend als volgt uit:

BENELEAOUE (HEREN)
Volendam – Sasja 26 – 26
LIONS – Achilles 30 – 33
Bevo HC – Hasselt 35 – 33
Hurry Up – Neerpelt 34 – 33
Tongeren – Aalsmeer 19 – 26


EREDIVISIE HEREN

Hellas – Bevo HC 2 32 – 24
Houten – LIONS 2 26 – 22
Tachos – E en O 31 – 28
Rotterdam – B.F.C. 25 – 28
DFS Arnhem – Handbal Venlo 28 – 15
Aalsmeer 2 – Aristos 34 – 23


EREDIVISIE DAMES

V.O.C. – Vlug en Lenig 28 – 25
E en O – S.E.W. 18 – 32


2e DIVISIE A DAMES

Olympia H – D.S.O. 23 – 30
DFS Arnhem – Vido 27 – 23
de Tukkers – Kwiek Raakte 2 34 – 25
Volendam – D.O.S. 33 – 25
S.E.W. 2 – Wijhe '92 37 – 16
V en S – V.V.W. 24 – 33


2e DIVISIE A HEREN
Unitas – Artemis '15 31 – 22
Donar – Ha-Stu 30 – 20
Cometas – E en O 2 24 – 19
Eemland – Berdos 26 – 30
Hellas 2 – Reehorst 23 – 23
Houten 2 – C.S.V. 31 – 24


HOOFDKLASSE A DAMES

B.W.O. – Hurry Up 23 – 18
Bentelo 2 – Stevo 32 – 27
Combinatie '64 – Zenderen Vooruit onbekend
Borger – R.S.C. 21 – 18
Hacol '90 – T.V.O. onbekend
E en O 2 – D.S.V.D. 2 40 – 32


HOOFDKLASSE A HEREN

Artemis '15 2 – U.D.I. '96 25 – 34
Huissen – Achilles A. 19 – 17
Cometas 2 – U.G.H.V. 23 – 33
Unitas 2 – Erix 26 – 21
Kwiek H – D.O.S. 28 – 15


JEUGDDIVISIE HEREN A JEUGD

Volendam – Aalsmeer 29 – 31
Bevo HC – Hellas 25 – 22
Tachos – DFS Arnhem 20 – 21
Rotterdam – Hercules 28 – 27
Houten – Rapiditas 42 – 38
DFS Arnhem – Sittardia 24 – 25
Vlug en Lenig – E en O 22 – 39
Oliveo – D.W.S. 43 – 27


REGIO 1e KLASSE NOORD DAMES

F.H.C. – D.O.S. 2 onbekend
HVZ-Vivendi – HVE 2000 22 – 22
Exito – Actief Kl. 21 – 24
H.V.C. – Beilen 25 – 36
V en S 2 – S.V.W.W. onbekend
Unitas – S.V.B.O. 23 – 29

REGIO 1e KLAS NOORD HEREN
Exito – Merna onbekend
V.A.K.O. – S.V.B.O. 16 – 16
V en S – Jahn II onbekend


REGIO 2e KLAS A NOORD DAMES

V.A.K.O. – Hoogersmilde 18 – 16
Cometas 2 – Actief P. 12 – 21
F.H.C. 2 – Beilen 2 28 – 23
Jahn II – S.V.W.W. 2 19 – 19
Borger 2 – H.V.A. 16 – 15


REGIO 2e KLAS B NOORD DAMES
S.V.B.O. 2 – Hurry Up 2 22 – 20
Actief Kl. 2 – Cirkeltijgers 2 25 – 20
Kwiek H – E en O 3 18 – 16
V.A.K.O. 2 – HVZ-Vivendi 2 11 – 11

Reacties