Handbalprogramma 3 en 4 november

Programma 3 en 4 november 2018

Beneliga heren
Donderdag één november
Hurry Up - Aalsmeer 31 - 32
Zaterdag drie november
LIONS -Hasselt
Volendam -Neerpelt
Hurry Up -Achilles
Vise -Bevo HC
Tongeren -Quintus
Sasja -Aalsmeer

Eredivisie dames
Zaterdag drie november
S.E.W.- V.Z.V.
D.S.V.D.- Quintus
V.O.C. -Borhave
Handbal Venlo- Dalfsen
Foreholte -Vlug en Lenig

Eredivisie heren
Zaterdag drie november
Aristos- Houten
DFS Arnhem- LIONS 2
Zondag vier november
Bevo HC 2- Tachos
Volendam 2 -B.F.C.
Aalsmeer 2 -Hellas
Quintus 2 -E en O

Eerste divisie dames
Zaterdag drie november
Kwiek Raalte- Volendam
D.S.S. -Bentelo
Aalsmeer -Hercules
B.F.C. -Z.A.P.
Gemini -Voorwaarts
Zondag vier november
Quintus 2 -E en O
Westsite- Fortissimo

Eerste divisie heren
Zaterdag drie november
Aalsmeer 3- W.H.C.
G.H.V.- E.H.C.
Berdos- N.H.C.
H.V.V. '70- Sittardia
Rotterdam -Atomium '61
Zondag vier november
E en O 2- Olympia '89
D.I.O.S. -Havas

Tweede divisie A dames
Zaterdag drie november
Zenderen -Vooruit Havas
S.E.W. 2- D.S.O.
Zondag vier november
Kwiek Raalte 2- Vido
V.V.W. -V.O.C. 2
Geel Zwart- de Tukkers
D.O.S. -Wijhe '92

Tweede divisie A heren
Zaterdag drie november
U.G.H.V.- Ha-Stu
Eemland- Unitas
N.H.C. 2 -Hercules 2
Donar -U.S.
Zondag vier november
Tonegido -Hellas 2
C.S.V. -Reehorst

Hoofdklasse A dames
Zaterdag drie november
Olympia H -Avanti Wilskracht
Stevo -E en O 2
Hacol '90 -R.S.C.
Zondag vier november
B.W.O. -S.V.B.O.
Hurry Up - V en S
Borger -D.S.V.D. 2

Hoofdklasse A heren
Zaterdag drie november
Artemis '15 -Unitas 2
Huissen -Hurry Up 2
Achilles -Erix
Zondag vier november
Duiven- H.V.C.
D.O.S. -Cometas
Kwiek Hoogeveen -U.D.I. '96

Eerste klas Dames Noord
Zaterdag drie november
HVE 2000 -Actief Kl.
Exito -H.V.C.
Zondag vier november
V.A.K.O. -Unitas
Beilen HVZ-Vivendi
Kwiek Hoogeveen -Cirkeltijgers
S.V.W.W. -V en S 2

Tweede klas A dames Noord
Zaterdag drie november
F.H.C. -Actief P.
Zondag vier november
Beilen 2 -Cometas 2
Kwiek Hoogeveen 2 -Cirkeltijgers 2
S.V.W.W. 2- H.V.A.
Borger 2 -Hoogersmilde

Tweede klas B dames Noord
Zaterdag drie november
D.O.S. 2 -HVZ-Vivendi 2
Zondag vier november
V.A.K.O. 2 -HVE 2000 2
F.H.C. 2 -Actief Kl. 2
S.V.B.O. 2 -Borger 3

Eerste klas Heren Noord
Zaterdag drie november
F.H.C. -Merna
Zondag vier november
Cirkeltijgers -Jahn II
V.A.K.O. -Exito

Landelijke dames B jeugd Noord
Zaterdag drie november
Kwiek Raalte -Achilles
Wijhe '92 -Dalfsen
Zondag vier november
Voorwaarts -D.S.V.D.
D.O.S. -S.V.B.O.
Hurry Up - Combinatie '64
E en O -Unitas

Landelijke heren B jeugd Noord
Zondag vier november
Hellas -Aalsmeer
Volendam -Hurry Up
Hercules -Quintus
Oliveo -W.H.C.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda