Misker E&O heeft zich versterkt met opbouwspeelster Dagmar Oude Voshaar.

EMMEN - Misker E&O heeft zich voor het komende seizoen versterkt met opbouwspeelster Dagmar Oude Voshaar. De 22-jarige grafisch vormgever uit Tubbergen komt over van eredivisionist DSVD. Oude Voshaar staat bekend om haar inzicht, snelheid en veelzijdigheid op het veld en brengt met haar komst de nodige ervaring naar de Emmense formatie.


Trainer/coach Mart Aalderink is enthousiast over haar komst: “Dagmar is de speelster die wij zochten om direct ons eerste team te versterken. We waren op zoek naar een speelster met al een aantal jaren eredivisie-ervaring en dat is gelukt. Dagmar past perfect in onze speelstijl en gaat voor veel gevaar zorgen. Ik ben heel blij dat zij onze opbouwrij komt versterken.”


“Op 16-jarige leeftijd maakte ik mijn debuut in de Eredivisie bij DSVD in Deurningen. Hier heb ik de afgelopen jaren een mooie ontwikkeling doorgemaakt. Vorig seizoen heb ik gespeeld bij SEW mogen genieten van Europacup handbal maar ik miste de warmte van thuis. Hierop heb ik besloten nog één jaar voor DSVD uit te komen en mij te kunnen oriënteren op de volgende stap in mijn handbalcarrière. Aankomend seizoen kom ik uit voor E&O. Ik wil mij hier verder ontwikkelen onder leiding van Mart Aalderink en als ervaren Eredivisiespeelster samen de komende jaren met het team verder bouwen aan een top handbal in Zuidoost Drenthe.”

Met de komst van Oude Voshaar zet Misker E&O een belangrijke stap richting een sterk en stabiel seizoen.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda