Publiekslieveling terug op het oude nest: Michael Wennink versterkt Oosting/E&O per direct
.jpg)
Wennink zette als tiener de stap van Olympia Hengelo naar de jeugdopleiding van E&O en liet al snel zien wat hij in huis had. In februari 2017 beleefde hij zijn debuut in heren 1, uit tegen Hellas in Den Haag – een moment dat hij meteen luister bijzette met een treffer.
In de zomer van 2023 koos hij voor een nieuw avontuur bij de buren van Hurry Up, met als doel zichzelf te testen op het hoogste niveau van Nederland. Toch gaf hij destijds al aan dat stiekem zijn hart bij E&O lag en dat een terugkeer naar Emmen ooit zeker tot de mogelijkheden behoorde.
Dat die hereniging nu al, in februari 2026, werkelijkheid wordt, had niemand durven voorspellen. Tot grote vreugde van iedereen met een groen E&O-hart is Michael binnenkort weer te bewonderen in zijn vertrouwde Oosting Arena.
Trainer/coach Jan Gerald Mulder is enthousiast over de komst van de ervaren aanwinst: “Michael is een speler met kwaliteit en routine. Hij is trefzeker vanaf de hoek, maar ook verdedigend van grote waarde. Met zijn ervaring uit de derde Bundesliga kan hij bovendien onze jonge spelers ondersteunen en coachen.”
Met de terugkeer van Wennink haalt Oosting/E&O niet alleen kwaliteit, maar ook clubgevoel en strijdlust in huis – precies wat past bij de ambities van de ploeg voor het vervolg van het seizoen. Welkom terug Michael!