Johan Bos nieuwe keepertrainer HV Actief Klazienaveen
vrijdag 08 jun 2012 | Geschreven door Bennie Wolbers
KLAZIENAVEEN - Actief Klazienaveen is er in geslaagd om Johan Bos van Hurry Up te contracteren als de nieuwe keepertrainer. Met ingang van het nieuwe seizoen zal hij de D-jeugd tot en met de seniorenkeepers gaan trainen.
De 23-jarige doelman Johan Bos verdedigt komend seizoen het doel van Hurry-Up uit Zwartemeer, daarvoor heeft Bos jaren bij streekgenoot Pals Groep E&O het doel verdedigt, dat uitkomt in de landelijke eredivisie.
Bos zijn voorganger Marco Woltersom verzorgde sinds januari de keepertrainingen bij Actief, na het vertrek van Woltersom van E & O naar Quintus in Kwintsheul, moest men bij Actief op zoek naar een nieuwe keepertrainer, een waardig opvolger is gevonden in de persoon van Johan Bos. Met het aantrekken van Bos wordt de lijn doorgetrokken die de vereninging voor ogen heeft richting de toekomst.
Tevens is bekend gemaakt dat bij de heren van Actief komend seizoen Hans Koe de nieuwe trainer/coach wordt.
Hij is geen onbekende voor de vereniging, in het seizoen 2002-2003 was hij ook al een seizoen werkzaam als trainer/coach en behaalde toendertijd het kampioenschap in de landelijke Regioklasse.