Pals groep E&O ? OCI Lions

EMMEN - Een plaats bij de eerste vier. Dat is nog steeds het doel van Pals groep E&O. Met een achterstand van 2 punten op nummer 4 Bevo is dat doel realistisch en dus haalbaar. In de laatste 2 wedstrijden uit tegen Hurry Up en Volendam had er absoluut meer ingezeten voor de ploeg van interim trainer Peter Janssen. Zaterdag komt de nummer 2 van de ranglijst OCI Lions op bezoek in de HARWIG Arena. Gezien de onderlinge duels in de reguliere competitie staat het publiek een wedstrijd te wachten waarin beide ploegen elkaar niet zullen ontzien

Zaterdag 14 april, HARWIG Arena 20.00 uur. 


Zaterdag 14 april, Westfrieslandhal Wognum 19.00 uur
Westfriesland SEW – Kwebbel E&O

Voor de dames van Kwebbel E&O staat zaterdag de lastige uitwedstrijd tegen SEW op het programma. Met een ruime voorsprong van Dalfsen en SEW op rest lijkt nu al duidelijk wie later in de finale gaan strijden om de landstitel. De eer, dat is wat er voor E&O nog op het spel staat. 

Dames 2 onder 15 wint Kolding Kempa Cup
E&O nam het afgelopen paasweekend met diverse jeugdteams deel aan de Kolding Kempa Cup in Denemarken. Met een eerste plaats werd de beste prestatie werd neergezet door Dames 2 onder 15. 




Leon van Schie zondag in Z@ppsport

Allemaal de wekker zetten! Want aanstaande zondag 15 april om 08.40 uur is niemand minder dan onze aanvoerder van de heren, Leon van Schie, te gast in het jeugdsportprogramma Z@ppsport van de Tros (Nederland 3).

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda