600 judoka's strijden om Drentse tietl in Emmen

EMMEN - Zaterdag 13 oktober worden voor de 7e achtereenvolgende keer de Open Drentse Judo Kampioenschappen ( ODJK ) gehouden. Met 61 verenigingen uit binnen en buitenland en meer dan 600 deelnemers beloven het weer spannende wedstrijden om de Drentse titel in sporthal Angelslo. Bijna alle topclubs uit Nederland nemen deel aan dit evenement. De topclub Kenamju uit Haarlem komt bijvoorbeeld met 45 judoka?s. Uit Zweden en Noorwegen komt een selectie groep van 60 deelnemers en de sterke Duitse club Bramfelder SV uit Hamburg is eveneens weer van de partij.

Natuurlijk zijn ook de toppers uit de regio Emmen weer deelnemers. Rick Nieters, Michelle Benjamins, Janien Lubben, Vera Oosterhuis, Mark en Niels Breider enzovoort gaan er alles aan doen om in eigen huis te winnen.

Op 10 wedstrijdmatten wordt er in 57 gewicht- en leeftijdsklassen gespeeld. De organiserende vereniging Judovereniging Vos heeft er met zijn medewerkers alles aan gedaan om dit evenement weer zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Om 9.00 uur zal de opening van het kampioenschap plaatsvinden door directeur Lassche van sportzaken gemeente Emmen. De senioren beginnen de wedstrijden om 15.00 uur. De toegangsprijs is € 3,00 en jeugd tot en met 11 jaar is gratis, mits onder begeleiding.

 

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda