Cruciaal duel voor tafeltennismannen PayPro.nl/DTK'70

KLAZIENAVEEN - De tafeltennissers van PayPro.nl/DTK'70 spelen komende zaterdag een cruciaal duel in de eredivisie. De Drentse formatie moet het in eigen zaal opnemen tegen promovendus Tafeltennis Zwolle. De Zwolse ploeg doet het naar behoren op het hoogste niveau. Ze verzamelde tien punten uit vier wedstrijden en is zeker nog in de race voor handhaving in de eredivisie. Voor de ploeg van Jan Vlieg is het de laatste kans om uitzicht te blijven houden op de play-offs. Een ruime zege is daarvoor noodzakelijk.

Bij de ploeg uit Zwolle is Gert Kobes de bekendste speler. De routinier, die kort geleden nog uitkwam voor HJMusic.nl/Argus, is bezig met zijn laatste kunstjes op het hoogste niveau. Na dit seizoen hangt hij waarschijnlijk zijn batje definitief aan de wilgen. Kobes kwam in de twee duels die hij speelde nog niet tot winst, maar met de onberekenbare speler moet altijd rekening worden gehouden. De gevaarlijkste speler is zonder twijfel Robert Jan van der Heijden, die tot nu toe de helft van zijn partijen won. Gerben Last en Matthias Sijtstra completeren het team.

Voor DTK'70 is het zaak om na twee ruime nederlagen de draad weer op te pakken. Of de geblesseerde kopman Casper ter Lüun al weer van de partij kan zijn is nog maar de vraag. Het talent in Drentse dienst kampt al ruim een week met een vervelende rugblessure. Vlieg kan verder wel een beroep doen op Pepijn Leppers, Kamil Tomaszuk en Peter Verwey. Het duel in Klazienaveen begint zaterdag in sporthal De Zon om 18.00 uur.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda