Programma amateurvoetbal Noord zaterdag 12 oktober

EMMEN - Hier volgt het overzicht van zaterdag 12 oktober.


LANDELIJK
Tweede divisie:
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Noordwijk-Excelsior M.
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: AFC-ASWH
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Scheveningen-GVVV
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: IJsselmeervogels-Spakenburg
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: FC Volendam2-De Treffers
Zaterdag 12-10-2019, 15:30 uur: TEC-Katwijk
Zaterdag 12-10-2019, 15:30 uur: Sparta Rotterdam2-Kozakken Boys
Zaterdag 12-10-2019, 15:30 uur: Koninklijke HFC-Quick Boys
Zaterdag 12-10-2019, 15:30 uur: HHC Hardenberg-Rijnsburgse Boys.

Zaterdag Derde divisie:
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: DOVO-Ter Leede
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Harkemase Boys-ODIN 59
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: FC Lisse-ONS Sneek
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Barendrecht-HSV Hoek
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: Sparta Nijkerk-Ajax AFC
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: Almere City FC2-SteDoCo
Zaterdag 12-10-2019, 18:00 uur: Goes-Excelsior ’31
Zaterdag 12-10-2019, 18:00 uur: VVSB-VVOG.

Zaterdag Hoofdklasse A:
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: AZSV-Rijsoord
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Rijnvogels, fc-Capelle
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Smitshoek-DHSC
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Feyenoord, sc-FC ‘s-Gravenzande
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Sportlust ’46-DUNO D
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Achilles Veen-Jodan Boys, de
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Zwaluwen-ARC
Zaterdag 12-10-2019, 18:00 uur: Achilles ’29-Spijkenisse.

Zaterdag Hoofdklasse B:
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: SC Genemuiden-SDC Putten
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: ACV-Purmersteijn
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Buitenpost-Urk
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Swift-Volendam (rkav)
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Staphorst-NSC Nijkerk
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Eemdijk-HZVV
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Flevo Boys-DETO
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: Dijk De asv-Berkum.

NOORD
Zaterdag Eerste klasse E:
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: vv Winsum-Oranje Nassau
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: PKC’83-Drachtster Boys
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Broekster Boys-Blauw Wit ’34
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Leeuwarder Zwaluwen-Zeerobben
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Noordscheschut-Groningen
Zaterdag 12-10-2019, 14:45 uur: Balk-d’ Olde Veste’54
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: SVI-Pelikaan S.

Zaterdag Tweede klasse I:
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Marum-SC Joure
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: SC Veenwouden-FC Burgum
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: ‘t Fean’58-Zuidhorn
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Kollum-Hardegarijp
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: vv Nijland-VVI
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: Be Quick D-S.C. Stiens
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: VEV’67-Zwaagwesteinde.

Zaterdag Tweede klasse J:
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Drenthina-FC Meppel
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Elim-Gorecht
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: The Knickerbockers-DZOH
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: LTC-NEC Delfzijl
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: De Griffioen-Gramsbergen
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: SV Bedum-DESZ
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: De Weide-FC Wolvega.

Zaterdag Derde klasse A:
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: DWP-Scharnegoutum’70
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: CVVO-Willemsoord
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Oudehaske-SDS
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: V.V. Heeg-Oeverzwaluwen
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: Tonego-Workum
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: SWZ Boso Sneek-SVM
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: Makkum-Heerenveense Boys.

Zaterdag Derde klasse B:
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Rijperkerk-S.V. Haulerwijk
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Leovardia-Wykels Hallum
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Veenhuizen-Waskemeer
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Rottevalle-SC Twijzel
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: ONT-Anjum
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: Ropta Boys-Fc. Grootegast
Zaterdag 12-10-2019, 17:00 uur: Minnertsga-SC Berlikum.

Zaterdag Derde klasse C:
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Omlandia-Be Quick 1887
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Noordwolde-Stadspark
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: SC Loppersum-Grijpskerk
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Holwierde-HFC ’15
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: Velocitas 1897-FC Zuidlaren
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: Helpman-Glimmen
Zaterdag 12-10-2019, 15:15 uur: Groen Geel-Aduard 2000.

Zaterdag Derde klasse D:
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: FC Klazienaveen-BSVV
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Hoogeveen-Avereest
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Nieuwleusen SV-SVN’69
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: SC Lutten-Hardenberg ’85
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Fit Boys-SCD ’83
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Hollandscheveld-CSVC
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: ZZVV-Achilles 1894.

Zaterdag Vierde klasse A:
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Delfstrahuizen-Bolsward
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: HJSC-AVC
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: QVC-Waterpoort Boys
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Foarut-TOP’63
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: NOK-De Walde
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: SC Franeker-Tollebeek
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: SSA Creil-Bant-Sleat.

Zaterdag Vierde klasse B:
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Dokkum-Harkema Opeinde
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: FC Birdaard-Friese Boys
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: WTOC-RWF
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: VIOD-Ternaard
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: V en V’68-ODV
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: SC Kootstertille-VV Opende
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Oostergo-GSVV.

Zaterdag Vierde klasse C:
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: OKVC-FC LEO
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Niekerk-SIOS
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: De Heracliden-Middelstum
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: DVC Appingedam-ONR
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: Lycurgus-Rood Zwart Baflo
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: Mamio-Poolster.

Zaterdag Vierde klasse D:
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: SJS-Nieuw Balinge
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: SC Angelslo-VHK
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: HS’88-SVBO
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Wildervank-Vitesse’63
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: WVV-DKB
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Tiendeveen-Onstwedder Boys
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: SCN-SV Mussel.

Zaterdag Vijfde klasse A:
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Espel-Bakhuizen
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Irnsum-EBC
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: De Sweach-SC Boornbergum’80
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: IJVC-Woudsend
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Nagele-Udiros
Zaterdag 12-10-2019, 15:15 uur: V.V. Heerenveen-Ens.

Zaterdag Vijfde klasse B:
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Wardy-CVO
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Marrum-Blija
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Tzummarum-Lions’66
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Beetgum-WWS
Zaterdag 12-10-2019, 14:45 uur: Arum-Mulier
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: Holwerd-SSS’68
Zaterdag 12-10-2019, 17:00 uur: LAC Frisia 1883-Ouwe Syl.

Zaterdag Vijfde klasse C:
Zaterdag 12-10-2019, 14:00 uur: Eastermar-Suameer
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: De Lauwers-Suawoude
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: VCR-Noordbergum
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: V.V. Westerkwartier-ASC
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Drogeham-TFS
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: VVT-Nieuw Roden.

Zaterdag Vijfde klasse D:
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: VVK-Warffum
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Corenos-Ezinge
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Stedum-ZEC
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: TEO-DIO Groningen
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: De Fivel-Potetos
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: Groninger Boys-Noordpool-U.F.C.
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: Oosterparkers-Zeester.

Zaterdag Vijfde klasse E:
Zaterdag 12-10-2019, 14:00 uur: BATO-Siddeburen
Zaterdag 12-10-2019, 14:00 uur: Damacota-Blauw Geel’15
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Veendam 1894-GRC Groningen
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: SGV-Westerlee
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Wagenborger Boys-VVS
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: Haren-SC Scheemda.

Zaterdag Vijfde klasse F:
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: VCG-SVBS’77
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: VEV-SETA
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: VVAK-NKVV
Zaterdag 12-10-2019, 14:30 uur: Borger-FC Assen
Zaterdag 12-10-2019, 15:00 uur: MSC/Amslod-Blokzijl
Zaterdag 12-10-2019, 17:00 uur: Steenwijker Boys-NWVV.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda