Mannen KNVB beker Amateur poule

HEERENVEEN - Aan de hand van de indeling met nummering en het speelschema kan eenvoudig het bekerprogramma worden samengesteld. De competitieleiders behouden zich het recht voor om af te wijken van het speelschema. Groep 1: zaterdagvoetbal Groep 2: zondagvoetbal Groep 3: hoofd- en 1e klasse zaterdag en zondag Groep 1 en 2 speelschema Wedstrijddag 1 15/16 augustus 1-4 2-3 Wedstrijddag 2 22/23 augustus 3-1 4-2 Wedstrijddag 3 29/30 augustus 1-2 3-4 Groep 3 speelschema Wedstrijddag 1 22/23 augustus 1-4 2-3 Wedstrijddag 2 25/26 augustus 3-1 4-2 Wedstrijddag 3 29/30 augustus 1-2 3-4 Teams in groep 3, die ook uitkomen in de KNVB beker betaald voetbal, spelen op een andere datum.

Groep 1 01
1 Creil 1 14:30
2 Delfstrahuizen 1 14:30
3 Urk 2 15:00
4 Bant 1 15:00

Groep 1 02
1 SVM 1 14:30
2 Rouveen SC 1 14:30
3 Weide De 2 14:30
4 Olympia'28 1 14:30

Groep 1 03
1 Lycurgus 1 14:30
2 Mamio 1 14:30
3 Knickerbockers The 2 14:30
4 Omlandia 1 14:30

Groep 1 04
1 Nagele 1 14:30
2 Weide De 1 14:30
3 Tonego 1 15:00
4 Genemuiden SC 2 14:30

Groep 1 05
1 Friese Boys 1 14:30
2 Zeerobben 1 14:30
3 Buitenpost 1 14:30
4 BCV 1 14:30

Groep 1 06
1 Blauw Wit '34 1 14:30
2 Fean'58 1 14:30
3 Berlikum SC 1 14:30
4 Waterpoort Boys 1 14:30

Groep 1 07
1 RWF 1 14:30
2 BSVV 1 14:30
3 VEV'67 1 14:30
4 Gorecht 1 14:45

Groep 1 08
1 Makkum 1 14:30
2 Be Quick D 1 14:30
3 VIOD 1 14:30
4 Hardegarijp 1 14:30

Groep 1 09
1 Flamingo SC 1 14:30
2 ONT 1 14:30
3 Anjum 1 14:30
4 Broekster Boys 1 14:30

Groep 1 10
1 WWS 1 14:30
2 Haulerw.Boys 1 14:30
3 Mulier 1 14:30
4 Leeuwarder Zwaluwen 1 14:30

Groep 1 11
1 Mussel 1 14:30
2 Loppersum SC 1 14:30
3 Scheemda SC 1 14:30
4 Eems Boys 14:30

Groep 1 12
1 Drenthina 1 14:30
2 DZOH 1 14:30
3 Onstwedder Boys 1 14:30
4 Borger 1 14:30

Groep 1 13
1 Arum 1 14:30
2 Bolswardia 1 14:30
3 IJVC 1 14:30
4 Minnertsga 1 14:30

Groep 1 14
1 Rijperkerk 1 14:30
2 Balk 1 14:30
3 Birdaard FC 1 15:00
4 Nijland 1 14:30

Groep 1 15
1 CVVO 1 14:30
2 QVC 1 14:30
3 Oeverzwaluwen 1 14:30
4 Sweach De 1 14:30

Groep 1 16
1 CSL 1 14:30
2 AVC 1 14:30
3 Holwerd 1 14:30
4 SDS 1 14:30

Groep 1 17
1 Opende 1 14:30
2 Kollum 1 14:30
3 Marum 1 14:30
4 VC Trynwalden 1 14:00

Groep 1 18
1 Griffioen De 1 14:30
2 LTC 1 14:30
3 Helpman 1 14:00
4 ONR 1 14:30

Groep 1 19
1 Fit Boys 1 14:30
2 Aduard 2000 1 14:30
3 Glimmen 1 14:30
4 Middelstum 1 14:30

Groep 1 20
1 DWP 1 14:30
2 DESZ 1 14:30
3 Joure SC 1 14:30
4 Heerenveense Boys 1 14:30

Groep 1 21
1 TEO 1 14:30
2 SGV 1 14:30
3 Smilde'94 1 14:30
4 GEO 1 14:30

Groep 1 22
1 Angelslo Sc 1 14:30
2 SJS 1 14:30
3 HS'88 1 14:30
4 ZFC Zuidlaren 1 14:30

Groep 1 23
1 Blokzijl 1 14:30
2 Oudehaske 1 14:30
3 Heeg 1 14:30
4 NOK 1 14:45

Groep 1 24
2 VVI 1 14:30
3 Tollebeek 1 14:30
4 Wolvega FC 1 14:30

Groep 1 25
1 Annaparochie St. 1 14:30
2 Oostergo 1 14:30
3 Dokkum 1 14:30
4 Lions'66 1 14:30

Groep 1 26
1 Jistrum 1 14:30
2 Ouwe Syl 1 14:30
3 Kootstertille SC 1 14:00
4 Veenwouden SC 1 14:30

Groep 1 27
1 Workum 1 14:30
2 Leeuwarden 1 14:30
3 Woudsend 1 14:30
4 Wykels Hallum 1 14:30

Groep 1 28
1 Corenos 1 14:30
2 CSVH 1 14:30
3 Tolbert 1 14:30
4 Amicitia VMC 1 15:00

Groep 1 29
1 Groningen 1 14:30
2 Be Quick 1887 1 14:30
3 Godlinze 1 14:30
4 Noordwolde 1 14:30

Groep 1 30
1 Heracliden De 1 14:30
2 Wagenborger Boys 1 14:30
3 Pelikanen De 1 14:30
4 Stedum 1 14:30

Groep 1 31
1 Poolster 1 14:30
2 Westerlee 1 14:30
3 Veendam 1894 1 14:00
4 Meeden 1 14:30

Groep 1 32
1 SVBO 1 14:30
2 CSVC 1 14:30
3 Erica'86 1 14:00
4 Elim 1 14:30

Groep 1 33
1 Hollandscheveld 1 14:30
2 Pesse 1 14:30
3 Sleen 1 14:30
4 Nieuw Balinge 1 14:30

Groep 1 34
1 Germanicus 1 14:30
2 VEV 1 14:30
3 Klazienaveen 1 14:30
4 SCN 1 14:30

Groep 1 35
1 Tiendeveen 1 14:30
2 Twedo 1 14:30
3 Sp. Zweeloo 1 14:30
4 SVN'69 1 14:30

Groep 1 36
2 Vitesse'63 1 14:30
3 VHK 1 14:30
4 NKVV 1 14:30

Groep 1 37
1 FDS 1 14:30
2 VCG 1 14:30
3 VVAK 1 14:30
4 ZZVV 1 14:30

Groep 1 38
1 OKVC 1 14:30
2 WTOC 1 14:30
3 Lauwers De 1 14:30
4 VVSV '09 1 14:30

Groep 1 39
2 Rood Geel 1 14:30
3 Eastermar 1 14:30
4 Drogeham 1 14:30

Groep 1 40
1 Wardy 1 14:30
2 Twijzel SC 1 14:30
3 Ternaard 1 14:30
4 VVT 1 14:30

Groep 1 41
1 Grootegast Fc 1 14:30
2 Veenhuizen 1 14:30
3 DIO Groningen 1 14:30
4 TFS 1 14:00

Groep 1 42
1 Sleat 1 15:00
2 Hielpen 1 14:30
3 EBC 1 14:30
4 Espel 1 14:30

Groep 1 43
1 Foarut 1 14:30
2 CVO 1 14:30
3 SSS'68 1 14:30
4 Marrum 1 14:30

Groep 1 44
1 Blija 1 14:30
2 ODV 1 14:30
3 ASC 1 14:30
4 Boornbergum'80 1 14:30

Groep 1 45
1 Waskemeer 1 15:15
2 V en V'68 1 14:30
3 Blue Boys 1 14:30
4 Tzum 1 14:30

Groep 1 46
1 Suameer 1 14:30
2 Oudega 1 14:30
3 Walde De 1 14:30
4 Scharnegoutum'70 1 14:30

Groep 1 47
1 Vogels De 1 15:00
2 Zevenhuizen 1 14:30
3 Boerakker 1 14:30
4 Gronitas 1 14:00

Groep 1 48
2 Roden 1 14:30
3 HSC 1 14:00
4 Appingedam 1 14:30

Groep 1 49
2 VVK 1 14:30
3 VAKO 1 14:00
4 Damacota 1 14:00

Groep 1 50
1 SGVV'07 1 14:30
2 Groen Geel 1 14:30
3 Velocitas 1897 1 14:00
4 Zuidhorn 1 14:30

Groep 1 51
2 Noordbergum 1 14:30
3 Ropta Boys 1 14:30
4 Rottevalle 1 14:30

Groep 1 52
1 Muntendam 1 14:00
2 LEO FC 1 14:30
3 Potetos 1 14:30
4 Wildervank 1 14:30

Groep 1 53
1 Zandt 't 1 14:30
2 Ezinge 1 14:30
3 Rood Zwart Baflo 1 14:30
4 Fivel De 1 14:30

Groep 1 54
1 VVS 1 14:30
2 WVV 1 14:30
3 NWVV 1 14:00
4 Ter Apel '96 FC 1 14:30

Groep 1 55
1 Pelikaan S 1 15:00
2 SETA 1 14:00
3 ZEC 1 14:30
4 Nieuwolda 1 14:30

Groep 1 56
1 SIOS 1 14:30
2 Siddeburen 1 15:00
3 GRC Groningen 1 14:30
4 Westerwolde 1 14:30

Groep 1 57
1 HJSC 1 14:30
2 SVBS'77 1 14:30
3 VWC 1 14:30
4 Ens 1 14:30

Groep 1 58
1 Beetgum 1 14:30
2 Suawoude 1 14:30
3 Tzummarum 1 14:30
4 TOP'63 1 14:30

Groep 1 59
1 VCR 1 14:30
2 GSVV 1 14:30
3 Niekerk 1 14:00
4 Zwaagwesteinde 1 14:30

Groep 2 01
2 VKW 1 14:00
3 Muntendam 1 14:00
4 Beilen 1 14:00

Groep 2 02
1 Rolder Boys 1 14:00
2 Actief 1 14:00
3 Asser Boys 1 14:00
4 Hoogezand 1 14:00

Groep 2 03
1 Valthermond 1 14:00
2 Raptim 1 14:30
3 SVV'04 1 14:00
4 Ter Apel '96 FC 1 14:00

Groep 2 04
1 Gieten 1 14:00
2 Velocitas 1897 1 14:00
3 Bareveld 1 14:00
4 Noordster 1 14:00

Groep 2 05
1 VVK 1 14:00
2 DIO Groningen 1 14:00
3 Oosterparkers 1 14:00
4 Annen 1 14:00

Groep 2 06
1 Peize 1 14:00
2 Gruno 1 14:00
3 Zuidhorn 1 14:00
4 Forward 1 14:30

Groep 2 07
1 HSC 1 14:00
2 Roden 1 14:00
3 GRC Groningen 1 14:00
4 VAKO 1 14:00

Groep 2 08
1 Oerterp 1 14:00
2 Drachten 1 14:00
3 Sport Vereent 1 14:00
4 DIO Oosterwolde 1 14:00

Groep 2 09
1 DTD 1 14:00
2 LSC 1890 1 14:00
3 Friesland 1 14:00
4 Lemmer 1 14:00

Groep 2 10
1 GAVC 1 14:00
2 Franeker SC 1 14:00
3 Irnsum 1 14:00
4 Annaparochie St. 1 14:30

Groep 2 11
1 Harlingen 1 14:00
2 Stiens 1 14:00
3 Warga 1 14:00
4 Bergum 1 14:00

Groep 2 12
1 Sleen 1 14:00
2 CEC 1 14:00
3 Musselkanaal 1 14:00
4 Schoonebeek 1 14:00

Groep 2 13
1 Udiros 1 14:00
2 VC Trynwalden 1 14:30
3 Blesse De 1 14:30
4 Harkema Opeinde 1 14:00

Groep 2 14
2 VENO 1 14:30
3 HODO 1 14:00
4 Wolvega FC 1 14:00

Groep 2 15
1 Zwartem. Boys 1 14:00
2 Emmen 1 14:00
3 Zwartemeer 1 14:00
4 Bellingwolde 1 14:00

Groep 2 16
1 SVBO 2 14:00
2 Twedo 1 14:00
3 Weerdinge 1 14:00
4 Dalen 1 14:00

Groep 2 17
1 Hoogkerk 1 14:00
2 Tolbert 1 14:00
3 Be Quick 1887 2 14:00
4 Achilles 1894 1 14:00

Groep 2 18
1 MKV'29 1 14:00
2 Frisia 1 14:00
3 Zwaagwesteinde 1 14:00
4 SneekWit-Zwart 2 14:00

Groep 2 19
1 Oosterlittens 1 14:00
2 Jubbega 1 14:00
3 LSC 1890 2 14:00
4 Leeuwarden 1 14:00

Groep 2 20
1 ONB 1 14:00
2 Renado 1 14:00
3 Akkrum 1 14:00
4 Read Swart 1 14:00

Groep 2 21
1 Kwiek 1 14:30
2 Neptunia 1 14:30
3 Helpman 1 14:00
4 Amicitia VMC 1 14:30

Groep 2 22
1 Bedum 1 14:00
2 Hunsingo 1 14:00
3 ASVB 14:00
4 Vogels De 1 14:00

Groep 2 23
1 Zuidwolde 1 14:00
2 Emmeloord SC 1 14:00
3 Kraggenburg FC 1 14:00
4 Wacker 1 14:30

Groep 2 24
1 Wildervank 1 14:00
2 Gomos 1 14:00
3 Tynaarlo 1 14:00
4 Borger 1 14:00

Groep 2 25
1 SPW 1 14:00
2 Oring 1 14:00
3 Veendam 1894 1 14:00
4 Gasselternyveen 1 14:00

Groep 2 26
1 ZFC Zuidlaren 1 14:00
2 Haren 1 14:00
3 Borgercompagnie 1 14:00
4 WVV 1 14:00

Groep 2 27
1 ZBC 1 14:00
2 Bargeres 1 14:00
3 Assen FC 1 14:00
4 VIOS (O) 1 14:00

Groep 2 28
1 Gorredijk 1 14:00
2 Oldemarkt FC 1 14:00
3 Haulerwijk 1 14:00
4 Heerenveen 1 14:00

Groep 2 29
1 Olyphia 1 14:00
2 Aengwirden 1 14:00
3 Nieuweschoot 1 14:00
4 Bakkeveen 1 14:00

Groep 2 30
1 Smilde'94 1 14:00
2 Ruinerwold 1 14:00
3 Steenwijk 1 14:00
4 S.V. Hoogersmilde 1 14:00

Groep 2 31
1 Steenwijkerw. 1 14:00
2 Dwingeloo 1 14:00
3 LEO (Loon) 1 14:00
4 Wijster 1 14:00

Groep 2 32
1 Steenwijker Boys 1 14:00
2 Thor 1 14:00
3 Oldeboorn 1 14:00
4 Langezwaag 1 14:00

Groep 2 33
1 Kloosterburen 1 14:00
2 SGVV'07 1 14:00
3 GVB 1 14:00
4 Lewenborg FC 1 14:00

Groep 2 34
1 Noordpool UFC 1 14:00
2 Groninger Boys 1 14:00
3 GKC 1 14:00
4 Engelbert 1 14:00

Groep 2 35
1 KSC 1 14:00
2 Protos 1 14:00
3 Weiteveense Boys 1 14:00
4 Buinerveen 1 14:00

Groep 2 36
1 TEVV 1 14:00
2 Westerwolde 1 14:00
3 DVC'59 1 14:00
4 Buinen 1 14:00

Groep 2 37
1 Rood Geel 1 14:00
2 Bakhuizen 1 14:00
3 Tijnje 1 14:00
4 Nicator 1 14:30

Groep 2 38
1 Oldambtster Boys 1 14:00
2 Groen Geel 1 14:00
3 WEO 1 14:00
4 BNC 1 14:30

Groep 2 39
1 MOVV 1 14:30
2 Mamio 1 14:30
3 Farmsum 1 14:00
4 Blauw Geel'15 1 14:00

Groep 2 40
2 Drieborg 1 14:00
3 Veelerveen 1 14:30
4 Siddeburen 1 14:30

Groep 2 41
2 Stadskanaal 1 14:00
3 Zandpol 1 14:00
4 Eext 1 14:00

Groep 2 42
1 Sellingen 1 14:00
2 Wedde 1 14:30
3 Heiligerlee 1 14:30
4 Roswinkel Sp. 1 14:00

Groep 2 43
1 Westerbroek 1 14:00
2 Zuidlaarderveen 1 14:00
3 ZNC 1 14:00
4 FVV 1 14:00

Groep 2 44
1 Froombosch 1 14:00
2 DWZ 1 14:00
3 Scheemda SC 1 14:00
4 Eenrum 1 14:00

Groep 2 45
1 RKO 1 14:00
2 CAB 1 14:30
3 Giethoorn 1 14:00
4 Langweer 1 14:00

Groep 2 46
1 Stanfries 1 14:00
2 FFS 1 14:30
3 Boyl 1 14:00
4 Donkerbroek 1 14:00

Groep 2 47
2 Old Forward 1 14:00
3 VWC 1 14:30
4 Wapse SP 1 14:00

Groep 2 48
1 Jacob St. 1 14:30
2 Mildam 1 14:00
3 RES 1 14:30
4 Wilper Boys De 1 14:00

Groep 2 49
1 Dronrijp 1 14:00
2 Sparta'59 1 14:00
3 Marum 1 14:00
4 Houtigehage 1 14:00

Groep 2 50
1 BEW 1 14:00
2 Oldeholtpade 1 14:00
3 Oosterstreek 1 14:00
4 Scheerwolde 1 14:00

Groep 2 51
1 Boornbergum'80 1 14:00
2 Sportclub Makkinga 1 14:00
3 Blue Boys 1 14:00
4 Walden De 1 14:00

Groep 2 52
1 Surhuisterveen 1 14:00
2 Black Boys 1 14:00
3 Robur 1 14:00
4 Blauwhuis 1 14:00

Groep 2 53
1 Havelte 1 14:00
2 OZC 1 14:00
3 Amboina 1 14:00
4 Sweach De 1 14:00

Groep 2 54
1 IJhorst 1 14:00
2 Kuinre 1 14:00
3 Pesse 1 14:00
4 DVSV 1 14:00

Groep 2 55
1 Warffum 1 14:00
2 Leek-Rodenburg 1 14:00
3 Alteveer 1 14:00
4 THOS 1 14:30

Groep 2 56
2 Niekerk 1 14:00
3 Oosterhoek 1 14:00
4 SVMH 1 14:00

Groep 2 57
1 EHS'85 1 14:00
2 SVZ 1 14:00
3 DOS'63 1 14:00
4 DSC'65 1 14:00

Groep 2 58
1 Halen 1 14:00
2 Wapserveen 1 14:00
3 Ruinen 1 14:00
4 Willemsoord 1 14:00

Groep 2 59
1 Woltersum 1 14:00
2 Zevenhuizen 1 14:00
3 BATO 1 14:30
4 Kielwindeweer 1 14:00

Groep 2 60
1 Fochteloo FC 1 14:00
2 Harkstede 1 14:00
3 Hijker Boys 1 14:00
4 Nieuw Roden 1 14:00

Groep 2 61
1 Blankenham 1 14:00
2 Oranje Zwart 1 14:00
3 Zandhuizen 1 14:00
4 Diever 1 14:00

Groep 2 62
1 Pekelder Boys 1 14:00
2 JVV 1 14:00
3 EEC 1 14:00
4 PJC 1 14:00

Groep 2 63
2 SVBC 1 14:00
3 Valther Boys 1 14:00
4 Witteveense Boys'87 1 14:00

Groep 2 64
1 Wispolia 1 14:00
2 Uffelte 1 14:00
3 ODV 1 14:00
4 TFS 1 14:00

Groep 3 1
1 Erica SC 1 14:00
2 Noordscheschut 1 14:30
3 Germanicus 1 14:30
4 HHC 14:30

Groep 3 2
1 sc Joure 14:00
2 Urk 1 15:00
3 Olde Veste'54 1 15:00
4 Flevo Boys 14:30

Groep 3 3
1 Hoogeveen 14:30
2 Staphorst 1 15:00
3 HZVV 1 14:30
4 ACV 14:30

Groep 3 4
1 SneekWit-Zwart 1 14:00
2 Drachtster Boys 14:30
3 FVC 1 14:00
4 ONS Sneek 14:30

Groep 3 5
1 Gronitas 1 14:00
2 Viboa 1 14:30
3 CVVB 1 14:30
4 Appingedam 14:30

Groep 3 6
1 GVAV-Rapiditas 1 14:00
2 Be Quick 1887 14:30
3 Holwierde 1 14:30
4 PKC'83 1 15:00

Groep 3 7
1 Grijpskerk 1 14:30
2 Knickerbockers The 1 14:30
3 Oranje Nassau 1 14:30
4 Harkemase Boys 14:30

Groep 3 8
1 Titan 1 14:00
2 WKE 14:00
3 Nieuw Buinen 1 14:00
4 SVBO 1 14:00

Groep 3 9
1 sc Genemuiden 14:30
2 MSC 1 14:00
3 Alcides 1 14:00
4 Meppel FC 1

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda