Uitslagen landelijke klassen volleybal
zondag 11 okt 2009 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - De uitslagen van de landelijke volleybalklassen zien er als volgt uit:
 |  |  |
Thuis | Â | Uitslag |
 |  |  |
1e divisie A dames | Â | Â |
 |  |  |
Hevo DS 1 | Hot ITem US | 3-1Â 25-16, 25-17, 19-25, 25-16 |
SV Dynamo Apeldoorn DS 2 | Bejo/Dinto | 1-3Â 16-25, 21-25, 27-25, 23-25 |
Dros/Alterno DS 2 | VC Leeuwarden DS 1 | 2-3Â 20-25, 26-24, 25-15, 17-25, 10-15 |
DeVolCo'88 DS 1 | Donitas DS 1 | 0-4Â 12-25, 25-27, 25-27, 16-25 |
C1000 Greidanus/Vovem '90 | New Nexus - Lycurgus | 0-4Â 19-25, 14-25, 18-25, 23-25 |
Bank Bercoop Dio/Oosterwolde | Zwaluwhoeve HSC | 0-4Â 18-25, 15-25, 21-25, 20-25 |
 |  |  |
1e divisie A heren | Â | Â |
VoCASA HS 2 | Kisuma/Flash Veendam | 3-2Â 22-25, 25-20, 24-26, 25-19, 15-12 |
Combo Design/Reflex | Dros/Alterno HS 1 | 3-2Â 25-23, 20-25, 25-17, 19-25, 15-10 |
Olhaco HS 1 | AB Groningen/Lycurgus | 0-4Â 18-25, 17-25, 21-25, 21-25 |
AVV Keistad HS 1 | Landstede Volleybal/VCZ HS 2 | 3-1Â 25-20, 26-24, 25-23, 22-25 |
Wilhelmina apot./SuDoSa-Desto | Donitas HS 1 | 2-3Â 25-20, 25-22, 14-25, 19-25, 14-16 |
 |  |  |
1e divisie B dames | Â | Â |
VoCASA DS 1 | Huibers&Jarring Architecten-VCV | 3-1Â 25-22, 25-18, 25-20, 17-25 |
Tasche/Dynamo Tubbergen | Tornado Geesteren DS 1 | 3-2Â 25-16, 25-16, 25-27, 21-25, 15-13 |
Inter Rijswijk DS 1 | Taurus DS 2 | 2-3Â 25-16, 25-23, 17-25, 15-25, 16-18 |
Sliedrecht Sport DS 2 | Service Apotheken Parkstad/VCL DS 1 | 0-4Â 23-25, 23-25, 17-25, 19-25 |
ARP Kliniek/Utrecht | Flamingo's'56 DS 1 | 0-4Â 09-25, 22-25, 23-25, 22-25 |
VVC-Vught DS 1 | Krekkers DS 1 | 4-0Â 25-16, 25-18, 25-20, 25-19 |
 |  |  |
1e divisie B heren | Â | Â |
Florie/NVC HS 1 | Fusion HS 1 | 1-3Â 17-25, 23-25, 16-25, 26-24 |
HUSK USV Protos | Apollo 8 HS 1 | 3-2 |
STEP/Longa '59 | Mikro-Electro Roosendaal HS 1 | 4-0Â 25-19, 25-18, 25-16, 25-13 |
VCN King Software HS 1 | Particolare/DS HS 1 | 2-3Â 25-20, 25-23, 18-25, 23-25, 13-15 |
Pex/HHC HS 1 | Cito HS 1 | 1-3Â 18-25, 20-25, 25-23, 19-25 |
Compaen HS 1 | Gemini S HS 1 | 3-1Â 17-25, 28-26, 25-12, 25-23 |
 |  |  |
2e divisie A dames | Â | Â |
Landstede Volleybal/VCZ DS 1 | Oranje Nassau DS 1 | 0-4Â 22-25, 14-25, 22-25, 20-25 |
TFM/DOK DS 2 | Donitas DS 2 | 1-3Â 25-22, 20-25, 16-25, 13-25 |
Afbouw Rheeze Kangeroe DS 1 | DIO/Bedum DS 1 | 3-2Â 25-20, 21-25, 25-18, 22-25, 15-13 |
Animo'68 DS 1 | Tjoba DS 1 | 3-1Â 23-25, 25-23, 25-16, 25-19 |
Stânfries (IJ) DS 1 | Wilhelmina apotheek/SuDoSa-Desto | 1-3 18-25, 17-25, 11-25, 25-22 |
 |  |  |
2e divisie A heren | Â | Â |
Reflex HS 2 | AgroBouw-DIO Bedum | 0-4Â 13-25, 22-25, 18-25, 25-27 |
Ritola HS 1 | Oranje Nassau HS 1 | 1-3Â 21-25, 21-25, 23-25, 25-14 |
Sudosa-Desto HS 2 | Rivo Rijssen HS 1 | 0-4Â 18-25, 24-26, 25-27, 13-25 |
Bas Autowas/W HS 1 | Donitas HS 2 | 4-0Â 25-11, 25-11, 25-11, 25-15 |
FIZZ reclame+communicatie/MAZ HS 1 | VC Sneek HS 1 | 1-3Â 15-25, 25-23, 20-25, 17-25 |
 |  |  |
2e divisie B dames | Â | Â |
Sovoco DS 1 | Arvevo DS 1 | 4-0Â 25-20, 25-12, 25-21, 25-14 |
Simokos DS 1 | Prima Donna Kaas Huizen DS 1 | 1-3Â 22-25, 25-12, 15-25, 23-25 |
VCC'92 DS 1 | Volta DS 1 | 4-0Â 25-20, 25-21, 25-12, 25-10 |
Apollo 8 DS 1 | Ormi DS 1 | 3-1Â 25-15, 25-22, 20-25, 25-17 |
Rivo Rijssen DS 1 | Combo Design/Reflex | 4-0Â 25-19, 25-19, 25-05, 25-20 |
SVS DS 1 | Zaanstad DS 1 | 3-1Â 25-15, 25-21, 25-19, 22-25 |
 |  |  |
2e divisie B heren | Â | Â |
US HS 2 | SDS HS 1 | 3-1Â 25-20, 25-18, 21-25, 28-26 |
SV Dynamo Apeldoorn HS 2 | Arvevo HS 1 | 4-0Â 25-14, 25-23, 25-14, 25-18 |
BMC/SSS | Dros/Alterno HS 2 | 4-0Â 25-17, 25-13, 25-18, 25-19 |
Croonenburg HS 1 | BMC/SSS | 0-4Â 21-25, 22-25, 20-25, 28-30 |
Sovoco HS 1 | De Nijs/Dinto | 3-1Â 25-19, 22-25, 25-22, 25-16 |
Blauw Wit HS 1 | Irene HS 1 | 2-3Â 25-23, 26-28, 25-19, 23-25, 11-15 |
 |  |  |
2e divisie C dames | Â | Â |
Sarto DS 1 | Florie/NVC DS 1 | 4-0Â 25-15, 25-10, 25-17, 25-12 |
Utrecht DS 2 | Gemini-Kangeroes DS 1 | 3-1Â 25-20, 22-25, 25-23, 25-15 |
Nesselande DS 2 | VSTS DS 1 | 1-3Â 23-25, 19-25, 27-25, 25-27 |
Alfa/Next Volley Dordrecht DS 1 | Callas Group Abcoude | 4-0Â 25-21, 25-21, 25-19, 25-14 |
Spivo DS 1 | Volley Meerkerk'95 DS 1 | 3-1Â 26-24, 21-25, 25-18, 26-24 |
Mikro-Electro Roosendaal DS 1 | Morres Hulst DS 1 | 2-3Â 25-14, 25-20, 20-25, 23-25, 08-15 |
 |  |  |
2e divisie C heren | Â | Â |
VTC Woerden HS 1 | Sliedrecht Sport HS 2 | 0-4Â 22-25, 24-26, 21-25, 13-25 |
VVC-Vught HS 1 | Nesselande HS 2 | 2-3Â 36-34, 25-19, 21-25, 17-25, 14-16 |
Sarto HS 1 | Udenhout HS 1 | 3-1Â 25-12, 25-16, 25-19, 16-25 |
City Lens Krimpen | Goirle HS 1 | 3-1Â 18-25, 25-22, 25-17, 25-17 |
WIK/Univé HS 1 | Atak'55 HS 1 | 3-2 25-22, 25-19, 19-25, 18-25, 19-17 |
Taurus HS 2 | VISADE Voorburg HS 2 | 4-0Â 25-13, 25-08, 25-17, 25-21 |
 |  |  |
 |  |  |
2e divisie D dames | Â | Â |
Set-Up'65 DS 2 | VC Polaris DS 1 | 2-3Â 25-20, 15-25, 25-21, 16-25, 10-15 |
Favorita DS 1 | TSL Activia DS 1 | 4-0Â 25-10, 25-17, 25-13, 25-10 |
Summa Peelpush DS 2 | VC PanSign DS 1 | 3-1Â 25-20, 25-16, 25-16, 20-25 |
Dash DS 1 | Rabobank/DeVoKo DS 1 | 1-3Â 23-25, 15-25, 21-25, 25-21 |
Ledub DS 1 | Boemerang DS 1 | 3-1Â 28-26, 25-22, 25-15, 22-25 |
 |
ReactiesFotoboekSocial mediaAdvertentiesAgenda
Laatste nieuws
agenda emmen
Er is geen evenement gepland.
|