Volleyballers Emmy Side-Out wacht zwaar duel
In uitwedstrijden wisten de mannen van coach Nico Huisman ongeslagen te blijven. Bij de tegenstander van a.s. zaterdag geldt bijna het tegenovergestelde. Thuis wisten de Assenaren al hun wedstrijden te winnen, maar uit werd er nog geen duel in winst omgezet. De Assenaren zullen ongetwijfeld zaterdag aan deze statistiek een einde willen maken, daar waar Emmy Side-Out het rendement uit thuiswedstrijden wil gaan verhogen.
De ploegen zijn onbekenden voor elkaar, alleen spelers als Mark Kemink en Karel Hilberdink kennen de vereniging Animo â68 nog uit de vroegere onderlinge duels. Mark Kemink hierover: âAnimo uit was altijd lastig, de kleine hal met het publiek vlakbij het speelveld maakte het altijd lastig spelen in Assen. Volgens mij hebben wij ook slechts 1 keer gewonnen in Assen. Het jaar waarin we kampioen werden. De wedstrijden in Slagharen wist Emmy Side-Out altijd met winst af te sluiten, maar Animo blijft een taaie ploegâ.
In de voorbereiding wist Animo wel in Slagharen te winnen, maar veel waarde werd vanuit Slagharense kant niet gehecht aan dit duel. Emmy Side-Out is bezig aan een sterk seizoen waarin het zich stevig heeft genesteld in de top van het klassement. Voor zaterdag staat er dus een zeer leuk en hopelijk sportief duel op het programma. Beide teams zijn sterk aan elkaar gewaagd. Coach Nico Huisman kan beschikken over een bijna volledig fitte selectie. Alleen Karel Hilberdink (foto) zal óók dit duel aan zich voorbij moeten laten gaan. Voor Karel Hilberdink zit het volleybaljaar 2010 erop en wanneer hij weer aansluit bij de selectie is nog onbekend.
Hij ondervindt teveel hinder van zijn knieën en een eerste diagnose gaf als uitkomst dat hij waarschijnlijk een kijkoperatie zal moeten ondergaan aan beide knieën. Verder is Fabian Kuiper weer volledig fit na zijn achillispeesblessure en zal weer volop mee kunnen doen. De wedstrijd zal om 18:00 uur beginnen in sporthal ât Noorderslag te Slagharen. Publiek is uiteraard van harte welkom om deze boeiende ontmoeting tussen Emmy Side-Out en Animo â68 uit Assen te aanschouwen.