Uitslagen wintercompetitie 2009-2010
De uitslagen:
Jeugd 8 - 10 jaar
1 Sabine Snoeijer, Linde Dr (18) 19153 2 Anouk Pelsinger, Zuidwolde Dr (11) 19152 3 Bodi Del Grosso, Eelde (6) 20090018 4 Jesper Oost, Hoogeveen (2) 17788 5 Jarno vd Boomen, Kerkenveld (14) 20090049 6 Milou Koops, Elim (13) 19441 7 Maike van der Duin, Assen (15) 19405 8 Marianne de Vegt, Oosterwolde Fr (5) 19398 9 Frank Kikkert, Hoogeveen (20) 18047 10 Jelle Mulder, Hoogeveen (19) 20090066 11 Anton Coopmans, Alteveer Gem De Wolden 17694 12 Antoine Kroezen, Hoogeveen (17) 17786 13 Tim Wiersma, Zuidlaren (8) 20090021 14 Jordi de Jong, Oosterwolde Fr (10) 17645 15 Tamara van der Horst, Hasselt (22) 19133 16 Vera Koehorst, Hoogeveen (21) 19272 Jeugd 11 - 12 jaar 1 Carlo Stummel, Echten Dr (65) 17994 2 Danilo Wattez, Elim (69) 174153 Onne van den Boomen, Kerkenveld (51) 17693 4 Jelle Pieter Boskma, Holwerd (55) 17959 5 Martijn van Deest, Emmen (46) 17174 6 Iris Ton, Waskemeer (60) 20090017 7 Jamilla Kleijberg, Emmen (45) 19429 8 Rianne Seegers, Uffelte (59) 20090023 9 Sven Nijzingh, Zuidwolde (57) 20090016 10 Lisa de Jong, Oosterwolde Fr (54) 19223 11 Roy Harms, Paterswolde (53) 17269 12 Lotte Koehorst, Hoogeveen (71) 19271 13 Tamir Jansen, Meppel (67) 20090067 Jeugd 13 - 14 jaar 1 Jens Dekker, Fluitenberg (110) 17412 2 Dennis van der Horst, Hasselt (120) 17363 3 Michel Bodegraven, Elim (121) 17410 4 Rick de Vries, Oldeberkoop (119) 17390 5 Wouter Deems, Wolvega (112) 17379 6 Jurjan Gritter, Ruinen (103) 17696 7 Daphne Hommes, Dedemsvaart (117) 19149 8 Martijn Kikkert, Hoogeveen (116) 18048 9 Mark Harmsma, Oosterstreek (95) 17217 10 Iris Tent, Nw Buinen (111) 19155 11 Niek Wiersma, Zuidlaren (106) 20090022 12 Wout van Kampen, Echten Dr (122) 17784 13 Robbert Wagenmakers, Assen (47) 20090012 14 Daniëlle Runhart, Ruinen (104) 19244 15 Janneke Mast, Lippenhuizen (101) 19069 16 Wout Wemmi, Grolloo (99) 18193 17 Iris Veen, Noordwolde Fr (96) 19158 Nwl/Junioren ATB 1 Maikel Pruiksma, Hoogeveen (77) 13298 2 Jurrien Pelsinger, Zuidwolde Dr (65) 17413 3 Rob Nijmeijer, Koekange (75) 15199 4 Bert Wienia, Oostrum Fr (63) 15184 5 Martijn Dijkstra, Oldeberkoop (76) 15385 6 Thomas Gertsen, Borger (61) 15550 7 Sikko Schnoor, Wolvega (80) 20090069 8 Dennis Scholten, Dedemsvaart (74) 89085 9 Tim Smeenge, Zeegse (64) 20090015 10 Paul van Kampen, Echten Dr (72) 15357 11 Simon Coopmans, Alteveer Gem De Wolden 17695 12 Kay van der Linden, Drachten (62) 15424 13 Bart Hommes, Dedemsvaart (71) 15195 14 Stefan de With, Hoogeveen (73) 269888 15 Jordy Labee, Hoogeveen (79) 20090068 Nwl/Junioren Veld 1 Jasper Schipper, Veendam (16) 13293 2 Joakim Zuidema, Dokkum (3) 13326 3 Rudy Botter, Slagharen (22) 13376 4 Yoeri Ton, Waskemeer (18) 13086 5 Stef Krul, Tjalleberd (10) 17925 6 Benjamin Zuidema, Dokkum (2) 17399 7 Rick Nobel, Foudgum (7) 15466 8 Jelle Bolding, Hooghalen (24) 13282 9 Sjoerd Bakker, Beilen (25) 13242 10 Stefan Biesheuvel, Assen (19) 15150 11 Ruben Karsijns, Muntendam (14) 15461 12 Erwin Ketellapper, Wolvega (20) 13287 13 Edward Bruins, Zuidwolde Dr (17) 17411 14 Niek Zwaagstra, Donkerbroek (21) 15308 Dames ATB 1 Nathalie Hommes, Appelscha (153) 270355 2 Michelle Stummel, Echten Dr (156) 19154 3 Alies van der Wal, Wijnjewoude (163) 22678 4 Stefanie Pruiksma, Hoogeveen (164) 14045 Dames Veld 1 Hanneke Mulder, Groningen (196) 22689 2 Karen Brouwer, Oosterwolde Fr (199) 12530 3 Sanne Tent, Nw Buinen (198) 19156 4 Margriet Engelsma, Noordwijk Gn (192) 22602 5 Femke Wierda, Assen (190) 19406 6 Wendy Oosterwoud, Ureterp (194) 19224 Elite/18+ ATB 1 Tim Heemskerk, Zuidhorn (81) 51023 2 Arie de Jong, Oosterwolde Fr (51) 10388 3 Maarten Kemperman, Beetsterzwaag (75) 1469 4 Erik Roelfsema, Borger (3) 10184 5 Wieger van der Wier, Marum (40) 10111 6 Nico Leenstra, Groningen (42) 20090038 7 Robin Bouwmeester, Wijster (8) 5450 8 Nick de Groot, Borger (17) 11666 9 Gert-Luuk Wiersma, Zuidlaren (22) 10804 10 Johan Fictorie, Coevorden (53) 10229 11 Simon Schram, Wolvega (44) 42842 12 Arjan Broekema, Oosterwolde (28) 42655 13 Fabian de Wolf, Groningen (47) 10613 14 Bas Seldenrijk, Groningen (7) 11661 15 Klaas Almoes, Borger (18) 11665 16 Jan de Hoop, Drachten (20) 270247 17 Niels Hommes, Appelscha (23) 273054 18 Anton Boerema, Pieterburen (12) 20090004 19 Germen Hooiveld, Borger (19) 11669 20 Dion Dijkman, Assen (14) 20090006 21 Ate Werkman, Zuidlaren (41) 11621 22 Holger Neef, Groningen (15) 20090007 23 John Oortwijn, Wijster (35) 20090034 24 Edser Broers, Drachten (69) 10444 25 Stijn Bodde, Groningen (39) 22261 26 Gerard Teppee, Bovensmilde (80) 20090070 27 Jan Bouwmeester, Wijster (16) 20090033 28 Harald Leenstra, Groningen (21) 20090011 29 Robin Ploegstra, Assen (10) 20090046 30 Johan Bouwmeester, Wijster (36) 20090035 31 Eddy Kuipers, Wijster (33) 20090005 32 Egbert Zwiers, Assen (67) 10796 33 Paul Boer, Assen (30) 20090031 34 Ronnie Geuzinge, Wijster (83) 20090073 35 Marco Westerveld, Beilen (82) 20090072 36 Ronald de Jong, Assen (76) 20090063 37 Martijn Roelfsema, Borger (24) 20090028 38 Victor Leuning, Zuidlaren (54) 11557 Elite/18+ Veld 1 Gijs Strating, Haren Gn (173) 5129 2 Hidde van Nuil, Appelscha (189) 1250 3 Henk Bos, Drachten (158) 13085 4 Martin Hendriks, Fluitenberg (188) 20090071 5 Marco Hoekstra, Haren Gn (172) 11413 6 Bart van de Walle, Groningen (175) 10612 7 Jentse Top, Groningen (159) 20883 8 Gosse Hoeksma, Wolvega (187) 21547 9 Richard Bakker, Hoogezand (184) 10905 10 Eric Boersma, Groningen (170) 10608 11 Dennis Mulder, Wolvega (186) 22166 12 Harke Balkema, Uithuizen (185) 21205 13 Hink Visser, Bedum (152) 21154 14 Henk de Vries, Surhuizum (163) 21313 15 Johan van der Weide, Gramsbergen (190) 21460
De Tussenstanden na drie wedstrijden (Norg - Veendam - Echten)
Jeugd 8 - 10 jaarÂ
1 Bodi Del Grosso Eelde 250 Â 80 70 100 2 Marianne de Vegt Oosterwolde Fr 196 53 53 90 3 Anouk Pelsinger Zuidwolde Dr 190 90 100 4 Tim Wiersma Zuidlaren 157 42 50 65 5 Milou Koops Elim 150 60 90 6 Jarno vd Boomen Kerkenveld 145 65 80 7 Jesper Oost Hoogeveen 135 70 65 8 Maike van der Duin Assen 112 56 56 9 Sabine Snoeijer Linde Dr 100 100 10 Jordi de Jong Oosterwolde Fr 86 40 46 11 Adne Koster Roden 80 80 12 Naud Kuipers Assen 70 70 13 Bas Koops Elim 60 60 14 Frank Kikkert Hoogeveen 50 50 15 Jelle Mulder Hoogeveen 48 48 16 Sophie van Deest Emmen 48 48 17 Anton Coopmans Alteveer Gem De Wol 46 46 18 Antoine Kroezen Hoogeveen 44 44 19 Tamara van der Horst Hasselt 38 38 20 Vera Koehorst Hoogeveen 36 3
Jeugd 11 - 12 jaarÂ
1 Onne van den Boomen Kerkenveld 250 80 90 80 2 Carlo Stummel Echten Dr 200 100 100 3 Jelle Pieter Boskma Holwerd 196 70 56 70 4 Martijn van Deest Emmen 185 65 60 60 5 Iris Ton Waskemeer 163 60 53 50 6 Robbert Wagenmakers Assen 155 65 90 7 Joël Zuidema Dokkum 145 80 65 8 Lisa de Jong Oosterwolde Fr 142 48 50 44 9 Roy Harms Paterswolde 136 46 48 42 10 Sven Nijzingh Zuidwolde 103 50 53 11 Rianne Seegers Uffelte 101 53 48 12 Maik Bakker Marum 100 100 13 Danilo Wattez Elim 90 90 14 Jeroen Hof Heerenveen 70 70 15 Jamilla Kleijberg Emmen 56 56 16 Ramon Eikelboom Scheerwolde 56 56 17 Tim Kwant Wildervank 46 46 18 Rob Been Assen 46 46 19 Lotte Koehorst Hoogeveen 44 44 20 Tamir Jansen Meppel 42 42 21 Marc Tiethof Peize 40 40
Jeugd 13 - 14 jaarÂ
1 Jurjan Gritter Ruinen 230 60 70 100 2 Jens Dekker Fluitenberg 200 100 100 3 Daniëlle Runhart Ruinen 155 40 50 65 4 Wouter Deems Wolvega 145 65 80 5 Janneke Mast Lippenhuizen 142 38 48 56 6 Mark Harmsma Oosterstreek 140 50 90 7 Rinse Wagenaar Gerkesklooster 136 56 80 8 Niek Wiersma Zuidlaren 106 46 60 9 Iris Tent Nw Buinen 101 48 53 10 Mariska Heijting Assen 99 46 53 11 Dennis van der Horst Hasselt 90 90 12 Arjan Hof Heerenveen 90 90 13 Wout Wemmi Grolloo 84 36 48 14 Iris Veen Noordwolde Fr 84 34 50 15 Michel Bodegraven Elim 80 80 16 Rick de Vries Oldeberkoop 70 70 17 Justin Timmermans Hardenberg 70 70 18 Harmen Krul Tjalleberd 65 65 19 Tim de Jong Siddeburen 60 60 20 Daphne Hommes Dedemsvaart 56 56 21 Martijn Kikkert Hoogeveen 53 53 22 Wout van Kampen Echten Dr 44 44 23 Jesse Schröder Veendam 44 44 24 Robbert Wagenmakers Assen 42 42 25 Wessel Boosman Wildervank 42 42 26 Demian Bos Veendam 40 40
Nwl/Junioren ATBÂ
1 Thomas Gertsen Borger 250 60 90 100 2 Bert Wienia Oostrum Fr 210 70 70 70 3 Tim Smeenge Zeegse 200 50 60 90 4 Kay van der Linden Drachten 180 44 56 80 5 Jurrien Pelsinger Zuidwolde Dr 170 90 80 6 Maikel Pruiksma Hoogeveen 100 100 7 Rick Goeree Borger 100 100 8 Rob Nijmeijer Koekange 80 80 9 Martijn Dijkstra Oldeberkoop 65 65 10 Jeffrey van der Borgh Wildervank 65 65 11 Sikko Schnoor Wolvega 56 56 12 Dennis Scholten Dedemsvaart 53 53 13 Gerwin Vos Zuidlaren 53 53 14 Paul van Kampen Echten Dr 48 48 15 Simon Coopmans Alteveer Gem De Wol 46 46 16 Bart Hommes Dedemsvaart 42 42 17 Stefan de With Hoogeveen 40 40 18 Jordy Labee Hoogeveen 38 38
Nwl/Junioren VeldÂ
1 Joakim Zuidema Dokkum 236 90 56 90 2 Benjamin Zuidema Dokkum 225 60 65 100 3 Jasper Schipper Veendam 180 100 80 4 Yoeri Ton Waskemeer 140 70 70 5 Pieter Wagenaar Gerkesklooster 130 50 80 6 Stef Krul Tjalleberd 125 65 60 7 Rick Nobel Foudgum 121 56 65 8 Niels Goeree Borger 100 100 9 Ruben Karsijns Muntendam 94 46 48 10 Rick Ottema Muntendam 90 90 11 Rudy Botter Slagharen 80 80 12 Patrick van der Duin Nieuw-Roden 70 70 13 Stefan Krol Norg 60 60 14 Steven Gall Ruinen 56 56 15 Jelle Bolding Hooghalen 53 53 16 Maarten Hof Heerenveen 53 53 17 Sjoerd Bakker Beilen 50 50 18 Stefan Biesheuvel Assen 48 48 19 Wilco Heidekamp Veendam 46 46 20 Erwin Ketellapper Wolvega 44 44 21 Edward Bruins Zuidwolde Dr 42 42 22 Niek Zwaagstra Donkerbroek 40 40
Dames ATBÂ
1 Nathalie Hommes Appelscha 290 100 90 100 2 Michelle Stummel Echten Dr 215 90 60 65 3 Reina Wietzes Eelde 160 80 80 4 Linda de Boer Zwaagwesteinde 160 70 90 5 Karen Brouwer Oosterwolde Fr 100 100 6 Alies van der Wal Wijnjewoude 80 80 7 Stefanie Pruiksma Hoogeveen 70 70 8 Fardau Westra Zwaagwesteinde 70 70 9 Karina de Leeuw Groningen 65 65 10 Thea Brouwer Oosterwolde 56 56 11 Anouska Helena Koster Zwaagwesteinde 53 53 12 Nicky Del Grosso Groningen 50 50 13 Lysanne Plat Noordbroek 48 48
Dames VeldÂ
1 Margriet Engelsma Noordwijk Gn 240 70 80 90 2 Femke Wierda Assen 200 65 65 70 3 Hanneke Mulder Groningen 190 100 90 4 Wendy Oosterwoud Ureterp 130 60 70 5 Linda Kroes Groningen 100 100 6 Trieneke Fokkens Leutingewolde 100 100 7 Karen Brouwer Oosterwolde Fr 90 90 8 Sanne Tent Nw Buinen 80 80 9 Judith Visser Groningen 80 80 10 Marloes Bakker Veendam 60 60
Elite/18+ ATBÂ
1 Erik Roelfsema Borger 260 70 100 90 2 Arie de Jong Oosterwolde Fr 190 90 100 3 Wieger van der Wier Marum 177 65 42 70 4 Robin Bouwmeester Wijster 174 56 53 65 5 Maarten Kemperman Beetsterzwaag 170 80 90 6 Niels Hommes Appelscha 150 34 60 56 7 Jorg Prins Havelte 145 65 80 8 Johan Fictorie Coevorden 144 48 48 48 9 Frank van Dijk Roden 140 80 60 10 Gert-Luuk Wiersma Zuidlaren 132 50 36 46 11 Germen Hooiveld Borger 120 30 46 44 12 Nico Leenstra Groningen 116 60 56 13 Arjan Broekema Oosterwolde 116 44 30 42 14 Fabian de Wolf Groningen 114 42 34 38 15 Simon Schram Wolvega 101 46 25 30 16 Tim Heemskerk Zuidhorn 100 100 17 Jeroen de Jong Posthumus Groningen 97 44 53 18 Anton Boerema Pieterburen 94 32 28 34 19 Bas Seldenrijk Groningen 82 40 24 18 20 Wouter Wietzes Eelde 72 40 32 21 Jan de Hoop Drachten 71 36 14 21 22 Arjan Leenstra Arnhem 70 70 23 Dion Dijkman Assen 67 28 19 20 24 Wietze Gorter Oosterwolde 67 27 40 25 Ate Werkman Zuidlaren 65 27 13 25 26 Holger Neef Groningen 58 26 8 24 27 Kees Dopheide Groningen 58 22 36 28 Martijn Roelfsema Borger 54 11 17 26 29 Nick de Groot Borger 53 53 30 Stijn Bodde Groningen 51 23 11 17 31 Benny Ridder Groningen 50 50 32 Stephan Prins Havelte 50 50 33 Eddy de Vries Buitenpost 49 21 28 34 John Oortwijn Wijster 47 25 22 35 Harald Leenstra Groningen 46 20 10 16 36 Jan Bouwmeester Wijster 40 21 5 14 37 Klaas Almoes Borger 38 38 38 Jan Goeree Borger 38 38 39 Eddy Kuipers Wijster 33 17 5 11 40 Robin Ploegstra Assen 32 19 5 8 41 Johan Bouwmeester Wijster 32 18 5 9 42 Gerco Vredeveld Schoonebeek 32 32 43 Paul Boer Assen 30 15 5 10 44 Edser Broers Drachten 29 24 5 45 Victor Leuning Zuidlaren 28 10 18 46 Edwin Wiersema Eelde 28 5 23 47 Rene Koster Roden 27 27 48 Florian Schmidt Eelde 26 26 49 René Wilkens Gieten 23 23 50 Gerard Teppee Bovensmilde 22 22 51 Egbert Zwiers Assen 21 16 5 52 Willem Blaauw Nieuwe Pekela 20 20 53 Kor van Es Vries 19 19Â
54 Anne Hofstede Zuidlaren 18 5 13
55 Ronald de Jong Assen 17 12 5
56 Erwin van Dellen Groningen 16 16
57 Jeffry Marto Valkenburg 15 15
58 Hans Hidding Veendam 15 15
59 Ronnie Geuzinge Wijster 14 14
60 Marco Westerveld Beilen 13 13
61 Meindert Kwant Wildervank 12 12
62 Kick Millenaar Groningen 12 12
63 Johnny Helder Zuidlaren 10 5 5
64 Sander Koops Appingedam 9 9
65 Dirk Brouwer Oosterwolde Fr 5 5
66 Gerard Horstink Groningen 5 5
67 Emiel Wierda Zuidlaren 5 5
68 Erik Kwant Wildervank 5 5
69 Fokke Dijkman Assen 5 5
70 Benito Pekel Schoonoord 5 5
71 Erwin Roosjen Eenrum 5 5
72 Ernst Kleinhuis Tynaarlo 5 5