Amateurvoetbal Zuidoost Drenthe

EMMEN - Hier volgt het overzicht van het amateurvoetbal in Zuidoost Drenthe.


Programma zaterdag 29 april
NOORD
Zaterdag Eerste klasse E:
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: Buitenpost-PKC’83
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: Omlandia-vv Winsum
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: Drachtster Boys-Drenthina
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: d’ Olde Veste’54-BCV
Zaterdag 29-04-2017, 15:00 uur: HZVV-Gorecht
Zaterdag 29-04-2017, 15:00 uur: VEV’67-Balk
Zaterdag 29-04-2017, 18:00 uur: Blauw Wit ’34-Leeuwarder Zwaluwen.

Zaterdag Tweede klasse J:
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: SV Bedum-De Weide
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: Aduard 2000-Noordscheschut
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: The Knickerbockers-Zuidhorn
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: LTC-DZOH
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: NEC Delfzijl-Klazienaveen
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: Groningen-Groen Geel
Zaterdag 29-04-2017, 15:00 uur: Pelikaan S-Gramsbergen.

Zaterdag Derde klasse D:
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: Fit Boys-Borger
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: Nieuwleusen SV-ZZVV
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: SVN’69-SC Rouveen
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: SC Lutten-Vitesse’63
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: SCD ’83-DESZ
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: Elim-Hollandscheveld
Zaterdag 29-04-2017, 15:15 uur: Hardenberg ’85-CSVC.

Zaterdag Vierde klasse D:
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: Avereest-SCN
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: Sweel-DKB
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: SVBO-SVV ’56
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: NKVV-Bruchterveld
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: SC Angelslo-Hoogeveen
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: NWVV-FDS.

Zaterdag Vijfde klasse E:
Zaterdag 29-04-2017, 14:00 uur: Damacota-Achilles 1894
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: VEV-Veendam 1894
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: Erica’86-DSZ ’16
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: VVAK-SV Mussel
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: SETA-Nieuw Balinge
Zaterdag 29-04-2017, 14:30 uur: Wildervank-Tiendeveen.

Programma Zondag 30 apri
NOORD
Zondag Eerste klasse F:
Zaterdag 29-04-2017, 18:45 uur: Emmen-SVBO
Zaterdag 29-04-2017, 19:00 uur: LAC Frisia 1883-FVC
Zaterdag 29-04-2017, 19:30 uur: Achilles 1894-Nieuw Buinen
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: LSC 1890-VKW
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: WVV-FC Wolvega
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: Bergum-GRC Groningen
Zondag 30-04-2017, 14:30 uur: Hoogeveen-SC Erica.

Zondag Tweede klasse L:
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: ZNC-FC Assen
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: GVAV-Rapiditas-Beilen
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: Helpman-Rolder Boys
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: Raptim-Noordster
Zondag 30-04-2017, 14:30 uur: GSAVV Forward-Hoogezand
Zondag 30-04-2017, 14:30 uur: Amicitia VMC-Valthermond.

Zondag Derde klasse C:
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: Musselkanaal-Bargeres
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: LEO (Loon)-CEC
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: Zwartemeer-Stadskanaal
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: Gieten-Titan
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: Twedo-vv Sleen
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: Dalen-Asser Boys
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: SVV’04-FC Ter Apel ’96.

Zondag Vierde klasse D:
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: HOC-Schoonebeek
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: SVBC-KSC
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: Sellingen-Sweel
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: EHS’85-Protos
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: DVC’59-Weerdinge
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: Zwartemeerse Boys-EMMS.

Zondag Vijfde klasse E:
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: Eext-WKE ’16
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: De Treffer ’16-Roswinkel Sp.
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: Buinen-GKC
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: Valther Boys-EEC
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: Zandpol-Buinerveen
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: Witteveense Boys’87-VIOS (O)
Zondag 30-04-2017, 14:00 uur: Weiteveense Boys-Gasselternijveen.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda