Schans wint van Dord

EMMERSCHANS - Een loepzuivere hattrick van Marcus Abelen heeft Emmerschans de eerste drie punten van de pas begonnen competitie opgeleverd. De wedstrijd begon erg stroef, geholpen door het niet gemaaide gras. De eerste helft kon je zodoende wel omschrijven als erg stroperig van beide kanten. Toch waren het de Emmerschansers die de ban braken.


Eigen foto

Richard Fuhler stak de pijlsnelle Thijs Groen weg in de diepte, die op zijn beurt Marcus Abelen bediende. Een koud kunstje voor de goalgetter van de voorbereiding, 1-0. Niet veel later tekende hij ook voor de 2-0, na goed voorbereidend werk van rechtsback Yaro Willems.

De tweede helft was eenrichtingsverkeer naar het doel van de ingevallen reserve doelman aan Dordtse kant. Tot veel echt uitgespeelde kansen kwam EHS’85 echter niet. Toch was het weer Marcus Abelen die trefzeker was. Randje zestienmetergebied mocht hij aanleggen en liet de Dordtse keeper kansloos met een strak schot laag in de hoek.

EHS’85 kan na een goede tweede helft uit bij USV en een overwinning op DVC’59 met een goed gevoel afreizen naar Wanneperveen komend weekend voor de uitwedstrijd tegen Oranje Zwart. “Ik heb dingen gezien waar we op kunnen voortbouwen”, zo reageerde de jarige trainer van EHS”85 Jos Wiersum.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Agenda