EHS 85 wint van Oranje Zwart

WANNEPERVEEN - EHS’85 heeft de uitwedstrijd tegen Oranje Zwart met 3-1 gewonnen. De gevierde man aan Schansker zijde was Roberto Hummel, hij scoorde tweemaal. Het was eenrichtingsverkeer richting de goal van Oranje Zwart. Echter werd het enorme veldoverwicht niet direct omgezet in een voorsprong voor EHS’85. Het was pas na een half uur dat Marcus Abelen de ban brak. Uit de twaalfde corner kon hij raak koppen.


Na rust startte trainer Jos Wiersum met dezelfde formatie als voor de thee. Maar na tien minuten in de tweede helft vond hij het tijd om in te grijpen. Roberto Hummel viel in voor Giel Reinds. En dat was een gouden greep. Tien minuten na zijn invalbeurt scoorde Hummel met een laag schot de 0-2, onhoudbaar voor de keeper.

Een paar minuten later kreeg Oranje Zwart een strafschop. Gido van Dijk won op ippon het judogevecht met zijn directe tegenstander maar moest dit bekopen met een penalty tegen. Keeper Hemme ging volledig de verkeerde kant op en was kansloos, 1-2.

Daarna was het tijd voor het hoogtepunt van de middag: Hummel nam de bal randje 16 weergaloos a la Bergkamp aan, om vervolgens met rechts keihard uit te halen richting bovenhoek. Wereldgoal in Wanneperveen, het klinkt als een stripboek, maar Hummel maakte het waarheid! De drie punten gaan mee naar Emmerschans, dat volgende week thuis aantreedt tegen Protos!

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Agenda