90-jarige Paul Luik wint onderling biljarttoernooi D’Anloop.

MMEN - Het was voor iedereen leuk om mee te maken, dat Paul na 16 jaar lid van de club, op 90-jarige nog even met overmacht de wisseltrofee mee naar huis mocht nemen. Dat hadden de jonkies van de biljartvereniging D’ Anloop zeker niet vooraf verwacht. Paul is al 16 jaar lid van de biljartvereniging D' Anloop, waar 13 jaar ook nog als federatie speler.


Drie jaar geleden besloot hij met wedstrijd biljarten te stoppen, maar komt regelmatig nog even voorbij, voor een kop koffie en een recreatief partijtje te spelen. En dat hij het niet verleerd is bewees het jaarlijkse onderlinge toernooi van de verenging. Hij speelde vier gewonnen wedstrijden om de finale te bereiken en sloeg ook daar keihard toe tegen Geert Schenkel.


Het werd een mooi toernooi met een voor Paul Luik mooie finale ter afsluiting. Paul begon met het toernooi meteen overwinning op Geert Schenkel en in de 2e ronde werd Jacobus Pol door hem aan de kant gezet. In de kwartfinale moest hij het opnemen tegen Piet Akker maar ook die wist de dadendrang van de 90-jarige niet te stoppen. In de halve finale was alleen Jan Eleveld nog in staat om hem de weg naar de finale te versperren, maar ook die lukte het niet.


In de finale kwam Paul opnieuw tegenover Geert Schenkel te staan die toch wel gespannen aan deze finale begon. In de eerste speelronde verloor hij ook van Paul. Zo onbevangen als een 90-jarige maar kan zijn, deed hij gewoon weer zijn ding en won zijn partij tegen Geert en werd daarmee de terechte winnaar van het jaarlijkse onderlinge biljarttoernooi van D’ Anloop in Emmermeer.

De einduitslag: 1. Paul Luik. 2. Geert Schenkel. 3. Bert Kruize/.Jan Eleveld. (eigen foto's)

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Agenda