Volleybaluitslagen landelijke klassen
zondag 04 okt 2009 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - De volleybaluitslagen van de landelijke divisies van zaterdag zien er als volgt uit:
Volleybaluitslagen 3 oktober 2009 | Â | Â |
1e Divisie A dames | Â | Â |
Bejo/Dinto | Dros/Alterno DS 2 | 1-3Â 23-25, 25-12, 20-25, 24-26 |
Zwaluwhoeve HSC | Hevo DS 1 | 3-2Â 20-25, 17-25, 25-19, 25-16, 15-10 |
VC Leeuwarden DS 1 | DeVolCo'88 DS 1 | 4-0Â 25-17, 25-19, 25-23, 25-15 |
Hot ITem US | New Nexus - Lycurgus | 2-3Â 25-19, 25-21, 19-25, 20-25, 05-15 |
Donitas DS 1 | Bank Bercoop Dio/Oosterwolde | 4-0 |
C1000 Greidanus/Vovem '90 | SV Dynamo Apeldoorn DS 2 | 2-3Â 24-26, 24-26, 25-16, 25-13, 15-17 |
 |  |  |
1e divisie A heren | Â | Â |
Landstede Volleybal/VCZ HS 2 | AB Groningen/Lycurgus | 1-3Â 18-25, 25-20, 21-25, 20-25 |
Donitas HS 1 | Combo Design/Reflex | 3-1Â 25-16, 25-23, 26-24, 21-25 |
Olhaco HS 1 | VoCASA HS 2 | 3-1Â 22-25, 25-21, 25-14, 25-22 |
Dros/Alterno HS 1 | AVV Keistad HS 1 | 3-1Â 25-17, 24-26, 25-21, 25-20 |
Lycurgus HS 3 | Sudosa-Desto HS 1 | 3-1Â 25-22, 25-17, 25-17, 22-25 |
 |  |  |
1e divisie B dames | Â | Â |
Taurus DS 2 | VVC-Vught DS 1 | 1-3Â 16-25, 25-18, 09-25, 19-25 |
Service Apotheken Parkstad/VCL DS 1 | Inter Rijswijk DS 1 | 4-0Â 25-17, 25-20, 25-19, 25-14 |
Tasche/Dynamo Tubbergen | VoCASA DS 1 | 1-3Â 25-19, 25-27, 16-25, 26-28 |
Huibers&Jarring Architecten-VCV | ARP Kliniek/Utrecht | 3-1Â 24-26, 25-21, 25-13, 25-21 |
Flamingo's'56 DS 1 | Sliedrecht Sport DS 2 | 4-0Â 27-25, 25-17, 25-18, 25-16 |
Krekkers DS 1 | Tornado Geesteren DS 1 | 1-3Â 25-23, 21-25, 23-25, 14-25 |
 |  |  |
1e divisie B heren | Â | Â |
Cito HS 1 | VCN King Software HS 1 | 3-2Â 25-19, 25-27, 12-25, 25-15, 15-10 |
Apollo 8 HS 1 | Mikro-Electro Roosendaal HS 1 | 3-1Â 30-28, 32-30, 25-18, 21-25 |
STEP/Longa '59 | Compaen HS 1 | 3-1Â 17-25, 25-21, 25-21, 25-22 |
Fusion HS 1 | Pex/HHC HS 1 | 4-0Â 25-12, 25-14, 25-13, 25-22 |
Particolare/DS HS 1 | HUSK USV Protos | 3-2Â 19-25, 19-25, 37-35, 25-16, 15-13 |
 |  |  |
2e divisie A dames | Â | Â |
Donitas DS 2 | Side Out DS 1 | 3-1Â 17-25, 25-17, 25-19, 25-19 |
VC Sneek DS 2 | Stânfries (IJ) DS 1 | 4-0 25-21, 25-12, 26-24, 25-13 |
Afbouw Rheeze Kangeroe DS 1 | Landstede Volleybal/VCZ DS 1 | 2-3Â 25-19, 18-25, 25-22, 24-26, 11-15 |
Sudosa-Desto DS 1 | DIO/Bedum DS 1 | 4-0Â 25-18, 25-22, 25-18, 25-14 |
Oranje Nassau DS 1 | Animo'68 DS 1 | 3-1Â 19-25, 26-24, 25-15, 25-22 |
Tjoba DS 1 | TFM/DOK DS 2 | 4-0Â 25-20, 25-16, 25-18, 25-16 |
 |  |  |
2e divisie A heren | Â | Â |
Reflex HS 2 | Ritola HS 1 | 1-3Â 19-25, 25-23, 22-25, 21-25 |
Donitas HS 2 | Sudosa-Desto HS 2 | 2-3Â 25-15, 21-25, 29-27, 25-27, 11-15 |
Rivo Rijssen HS 1 | FIZZ reclame+communicatie/MAZ HS 1 | 4-0Â 25-17, 25-16, 25-23, 25-17 |
Oranje Nassau HS 1 | Emmy/Side Out HS 1 | 4-0Â 25-13, 25-21, 25-14, 25-18 |
VC Sneek HS 1 | AgroBouw-DIO Bedum | 0-4Â 02-30, 23-25, 21-25, 16-25 |
VC Leeuwarden HS 1 | Bas Autowas/W HS 1 | 1-3Â 17-25, 25-22, 21-25, 19-25 |
 |  |  |
2e divisie B dames | Â | Â |
Prima Donna Kaas Huizen DS 1 | Arvevo DS 1 | 0-4 |
Sovoco DS 1 | Apollo 8 DS 1 | 2-3Â 25-17, 25-16, 29-31, 18-25, 14-16 |
Zaanstad DS 1 | VCC'92 DS 1 | 3-1Â 25-23, 25-19, 21-25, 25-16 |
Combo Design/Reflex | SVS DS 1 | 1-3Â 25-22, 22-25, 17-25, 16-25 |
Ormi DS 1 | Rivo Rijssen DS 1 | 0-4Â 12-25, 24-26, 21-25, 13-25 |
Volta DS 1 | Simokos DS 1 | 2-3Â 17-25, 25-19, 25-17, 18-25, 08-15 |
 |  |  |
2e divisie B heren | Â | Â |
Dros/Alterno HS 2 | Croonenburg HS 1 | 3-1Â 25-17, 25-22, 27-29, 25-21 |
Irene HS 1 | US HS 2 | 1-3Â 22-25, 16-25, 16-25, 25-20 |
De Nijs/Dinto | Blauw Wit HS 1 | 3-1Â 25-22, 20-25, 26-24, 25-16 |
SV Dynamo Apeldoorn HS 2 | Sovoco HS 1 | 4-0Â 25-13, 25-21, 25-14, 25-20 |
SDS HS 1 | BMC/SSS | 0-4Â 17-25, 17-25, 25-27, 10-25 |
BMC/SSS | Arvevo HS 1 | 3-1Â 22-25, 25-20, 25-22, 25-23 |
 |  |  |
2e divisie C dames | Â | Â |
Florie/NVC DS 1 | Spivo DS 1 | 0-4Â 21-25, 14-25, 12-25, 23-25 |
Gemini-Kangeroes DS 1 | Alfa/Next Volley Dordrecht DS 1 | 2-3Â 25-20, 20-25, 25-21, 20-25, 20-22 |
VSTS DS 1 | Utrecht DS 2 | 1-3Â 21-25, 23-25, 07-25, 25-22 |
Callas Group Abcoude | Sarto DS 1 | 2-3Â 18-25, 25-13, 25-19, 20-25, 00-15 |
Volley Meerkerk'95 DS 1 | Morres Hulst DS 1 | 3-1Â 24-26, 25-20, 25-23, 25-14 |
Mikro-Electro Roosendaal DS 1 | Nesselande DS 2 | 2-3Â 26-24, 25-13, 23-25, 14-25, 14-16 |
 |  |  |
2e divisie C heren | Â | Â |
VISADE Voorburg HS 2 | VTC Woerden HS 1 | 0-4Â 11-25, 20-25, 23-25, 20-25 |
Udenhout HS 1 | VVC-Vught HS 1 | 2-3Â 20-25, 23-25, 25-17, 25-13, 13-15 |
Nesselande HS 2 | Goirle HS 1 | 3-1Â 25-16, 23-25, 25-23, 25-11 |
City Lens Krimpen | WIK/Univé HS 1 | 3-1 23-25, 25-17, 25-12, 25-23 |
Sliedrecht Sport HS 2 | Sarto HS 1 | 3-1Â 25-23, 25-20, 21-25, 25-20 |
Atak'55 HS 1 | Taurus HS 2 | 3-2Â 20-25, 25-22, 25-15, 25-27, 15-12 |
 |  |
ReactiesFotoboekSocial mediaAdvertentiesAgenda
Laatste nieuws
agenda emmen
Er is geen evenement gepland.
|